در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

قنبرپور: مقابل سیاه جامگان حق اشتباه نداریم

پرسپولیس کلاب : مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نتایج روز گذشته به نفع پرسپولیس بود  و باید سیاه جامگان را ببریم تا موقعیت خوبی به دست آوریم.

 

مصطفی قنبرپور درباره بازی پرسپولیس مقابل سیاه جامگان اظهار داشت: اردوی خوبی را در کشور عمان برگزار کردیم و یکی دیدار ما برابر تیم العوربیه واقعا در سطح بالایی برگزار شد و بازی تدارکاتی خیلی خوبی بود. بازی دوم هم که نیمه کاره ماند. از دیروز هم که تمرینات خود را در تهران آغاز کردیم و قرار است فردا در جلسه ای فنی نکات لازم را به بازیکنان بگوئیم.

قنبرپور: مقابل سیاه جامگان حق اشتباه نداریم
جمعه | ۱۳۹۵/۰۱/۱۳ - ۲۱:۳۸ |
کد خبر : ۵۳۷۰ |
اخبار مربیان

وی افزود: به جز بنگر، احمدزاده و خالقی فر همه بازیکنان خود را برای این بازی در اختیار داریم و امیدواریم سه امتیاز این بازی را بگیریم چون این بازی خیلی مهم است. به بچه ها هم گفته ایم که دیگر زمانی برای اشتباه کردن نداریم.

قنبرپور بیان داشت: درست است تیم سیاه جامگان فراز و نشیب هایی را داشته است اما تیم های انتهای جدول چیزی برای از دست دادن ندارند و با همه وجود بازی می کنند و این برای همه مدعیان خطرناک است. نتایج روز گذشته به نفع پرسپولیس بود و باید سیاه جامگان را ببریم تا موقعیت خوبی به دست آوریم. این را نیز باید بگویم که تیم حریف از یک مربی با هوش بنام آقای فرهاد کاظمی بهره می برد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter