در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو:هواداران نگران نباشند؛عالیشاه به دربی می رسد/جای ملوان این نیست

پرسپولیس کلاب : سرمربی تیم پرسپولیس گفت:بازی ملوان،سخت ترین مسابقه فصل ماست. 

 

برانکو ایوانکوویچ بعد از تمرین امروز پرسپولیس درباره مصدومیت امید عالیشاه اظهار داشت: به لیگامنت داخلی پایش ضربه خورده است. سخت است که او به بازی با ملوان برسد.سعی می کنیم او را به بازی با استقلال برسانیم و هواداران از این بابت نگرانی نداشته باشند.

 

برانکو:هواداران نگران نباشند؛عالیشاه به دربی می رسد/جای ملوان این نیست
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۶ |
کد خبر : ۵۴۳۹ |
اخبار مربیان

وی درباره تساوی استقلال خوزستان و استقلال تهران ادامه داد: نتایج دیگر را پیگیری می کنیم اما فقط به کار خودمان توجه خواهیم داشت.ما باید همه حریفان را شکست دهیم. 

سرمربی پرسپولیس درباره مصدومیت طارمی و اینکه او هم در تمرین امروز جداگانه دوید گفت: او هم مصدومیت جزئی پیدا کرده است.فردا را استراحت خواهد کرد و فکر نمی کنم مشکل خاصی برای همراهی ما در بازی با ملوان داشته باشد.

وی درباره بازی با ملوان خاطرنشان کرد:آنها برای بقا می‌جنگند و از طرفی باید در زمین انزلی به میدان برویم. فکر می کنم این بازی سخت ترین بازی فصل ما باشد. ملوان نباید جایگاهش در اینجای جدول باشد. آنها فوتبال خوبی بازی می کنند. 

برانکو درباره محرومیت سوشا مکانی در بازی با ملوان اذعان داشت: مشکلی از این بابت وجود ندارد. لوبانف، محسن زاده و قدیمی پور می توانند به ما کمک کنند و نگرانی درباره این قضیه نداریم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter