در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو:وقتش است درآسیاخودنمایی کنیم/باشگاه رابرای اعتمادش ناامیدنمیکنم

پرسپولیس کلاب : سرمربی پرسپولیس گفت: انتظار دارم بازیکنان تمام انرژی   خود را برای موفقیت تیم بگذارند تا در آخر لیگ بتوانیم همه با هم شادی کنیم.

 

برانکو ایوانکوویچ درباره تمدید قراردادش با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: قبل از هر چیزی از باشگاه و مدیریت باشگاه تشکر می کنم که به من اعتماد کردند. همچنین از هواداران تشکر می کنم که ما را در این مدت حمایت کردند. همیشه گفته ام که این تیم پتانسیل بسیار بالایی دارد و انتظار دارم که همه با هم بیش از این که تا الان پیشرفت داشته ایم، به بالا صعود کنیم.

برانکو:وقتش است درآسیاخودنمایی کنیم/باشگاه رابرای اعتمادش ناامیدنمیکنم
جمعه | ۱۳۹۵/۰۱/۲۰ - ۱۶:۰۱ |
کد خبر : ۵۵۰۱ |
اخبار مربیان

وی ادامه داد: امیدوارم همینطور که در سطح ایران پیشرفت کردیم و به پله های بالا رسیدیم، از سال آینده در سطح آسیا نیز پیشرفت داشته باشیم. یک بار دیگر تشکر می کنم بابت اعتمادی که به من شده است. مطمئن هستم که باشگاه و هواداران را ناامید نمی کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره 6 بازی باقیمانده آینده تیمش در فصل جاری تصریح کرد: بله، ما 6 بازی داریم که حکم 6 فینال را دارد. بازیکنان ما نشان دادند که از نظر فیزیکی و روحی و روانی آمادگی کاملی دارند. به ویژه از نظر روحی که در بازی با سیاه جامگان آن را نشان دادند. انتظار دارم بازیکنان تمام انرژی خود را برای موفقیت تیم بگذارند تا در آخر لیگ بتوانیم همه با هم شادی کنیم.

برانکو در پایان درباره دیدار با ملوان گفت: یک بازی بسیار سخت پیش رو خواهیم داشت. ملوان تیمی است که خیلی استحقاقش بالاتر از جایگاهی که در جدول دارد، هست. این دیدار یکی از کلیدی ترین بازیهای ما تا پایان فصل خواهد بود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter