در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

قنبرپور: پروین و دایی شناسنامه فوتبال هستند/ مجری برنامه توجیه نبود

پرسپولیس کلاب : مربی تیم فوتبال پرسپولیس از تقلیدکننده صدای پروین و  دایی انتقاد کرد.

مصطفی قنبرپور درباره اتفاقات رخ داده در جشن باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: توهین به بزرگان فوتبال ایران تحت هر شرایطی امری ناپسند و نکوهیده است و در مراسم باشگاه پرسپولیس هم همه از اقدام فردی که آن کار را انجام داد ناراحت شدند و خیلی زود هم به وی تذکر داده شد.به نظر من فردی که این کار را انجام داد توجیه نبود و نمی دانست در کجا قرار دارد و خودش هم فهمید که کار اشتباهی انجام داده است.

قنبرپور: پروین و دایی شناسنامه فوتبال هستند/ مجری برنامه توجیه نبود
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۶ |
کد خبر : ۶۲۸۲ |
اخبار مربیان

 ویدر ادامه افزود: علی پروین شناسنامه فوتبال ایران است و خود من هر وقت و در هر مکانی که ایشان را می بینم دست شان را می بوسم چون فوتبال ما با وجود این افراد و کسان دیگری مثل مرحوم ناصرحجازی، مرحوم همایون بهزادی و جعفرخان کاشانی معنا پیدا می کند. در هر نقطه ای از دنیا آقای علی دایی را می شناسند و کسی نباید به خودش اجازه بدهد علی دایی را آزرده خاطر کند؛آنهم در باشگاهی که خانه آقایان پروین و دایی است. علی دایی از دید من انسانی خاکی است که هیچوقت دچار غرور نشده است.اینها از نظر معرفتی و اخلاقی زبانزد هستند. به نظر من در مراسم چند روز قبل درباره این بزرگان حق مطلب ادا نشد.

مربی پرسپولیس درباره ای;موضوع که آیا تعمدی در این اتفاق بوده است گفت: اصلا این موضوع نبوده و فقط به دلیل توجیه نشدن یک نفر آن اتفاقات زشت را مشاهده کردیم.همه ما وقتی می خواهیم درباره افرادی چون پروین و دایی صحبت کنیم باید مراقب باشیم که با این بزرگان توهینی نشود.
قنبرپور درباره عقد قرارداد با بیرانوند و این بحث که باشگاه بدون هماهنگی با برانکو او را جذب کرده است گفت: بنده چون درگیر مراسم نامزدی دخترم بودم به باشگاه نرفتم اما مطمئن باشید که بین مدیریت و برانکو تعامل خوبی وجود دارد و باشگاه بر اساس خواسته های سرمربی محترم تیم اقدامات لازم را انجام می دهد.

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter