در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پشت پرده کنار ماندن کریم باقری چیست؟

پرسپولیس کلاب: دستیار فصل گذشته   برانکو ایوانکوویچ همچنان وضعیتی نامشخص دارد.

در شرایطی که کریم باقری طی هفته های اخیر بارها در مصاحبه های خود اعلام کرده بود که باشگاه پرسپولیس هنوز برای تمدید قرارداد با وی تماسی نگرفته است، از این باشگاه خبر رسید که نام باقری در فهرست نفرات اعزامی به اوکراین قرار دارد. 

پشت پرده کنار ماندن کریم باقری چیست؟
جمعه | ۱۳۹۵/۰۴/۱۱ - ۲۱:۰۸ |
کد خبر : ۷۰۳۰ |
اخبار مربیان

این خبر در شرایطی منتشر شد که تیم پرسپولیس صبح امروز بدون باقری راهی اروپا شد.

کریم باقری فصل گذشته نیز در اردوی پیش فصل سرخپوشان در اروپا حاضر نشد و حتی این مربی در طول فصل ترجیح می داد شب مسابقات در هتل و در کنار بازیکنان حضور نداشته باشد که همین مساله سبب شده تا مسوولان باشگاه پرسپولیس غیبت کریم در اردوی اوکراین را جدی نگیرند و با خود بگویند بعد از بازگشت قرارداد این مربی را تمدید می کنیم. 

البته این یک بخش ماجراست و به نظر می رسد مسایل دیگری در عدم تمدید قرارداد این مربی دخیل است. مبلغ قرارداد کریم باقری در فصل گذشته که نزدیک به 600میلیون تومان بود مسلما این فصل باید افزایش پیدا کند و همین مساله مدیران پرسپولیس را به فکر فرو برده است. البته آنها پیش از این اعلام کرده بودند که مبلغ قرارداد فصل قبل کریم با توجه به توافق او با رویانیان مدیرعامل پیشین سرخپوشان تعیین شده بود. 

آخرین دیدار کریم باقری با علی اکبر طاهری که چند هفته قبل اتفاق افتاد به آنجا رسید که باقری خطاب به طاهری گفت حاضر است قراردادش را سفید امضا کند اما ظاهرا این گفته باقری برای پرسپولیسی ها تضمینی ندارد و آنها می دانند اضافه کردن  کریم به کادر فنی هزینه بر است.

با تمام این تفاسیر هنوز هیچکس نمی داند که در ذهن مدیران پرسپولیس چه می گذرد و از سوی دیگر این بحث مطرح است که پس از جدایی طارمی و رضاییان آنان نمی خواهند تبعات عبور از نام کریم باقری که نزد هواداران پرسپولیس محبوبیت بسیاری دارد را به جان بخرند. باید منتظر ماند و دید ظرف روزهای آینده قرارداد این مربی تمدید شده و در هفته دوم اردو به اوکراین می رود یا آنکه این بحث شامل مرور زمان شده و باقری اتوماتیک وار از پرسپولیس لیگ شانزدهم کنار گذاشته می شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter