در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

باقری:من باشم و نباشم پرسپولیس به راهش ادامه می دهد

پرسپولیس کلاب: مربی تیم پرسپولیس گفت:هواداران از  بازیکنانی که تازه آمدند و همین طور آنهایی که قبلا در تیم بودند انتظار دارند که بتوانند بازی های خوبی به نمایش بگذارند.

کریم باقری درباره خوشحالی هواداران پرسپولیس از حضور وی در کادر فنی اظهار داشت:هواداران لطف دارند و از ایشان تشکر می کنم. ولی فکر این باشند که پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و به راه خودش ادامه می دهد. فرقی نمی کند چه من باشم و چه دوستان باشند این پرسپولیس است که همیشه به راه خودش ادامه می دهد.

باقری:من باشم و نباشم پرسپولیس به راهش ادامه می دهد
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۰۵ - ۱۵:۰۷ |
کد خبر : ۷۶۱۳ |
اخبار مربیان

وی ادامه داد:امیدوارم که پرسپولیس نتایج خوبی بگیرد امروز بازی داریم و امیدوارم که سه امتیاز را بگیریم و شروع خیلی خوبی داشته باشیم البته با حمایت تماشاگران خوب مان و بتوانیم فصل را با پیروزی پشت سر بگذاریم و برای بقیه بازی ها امیدوار باشیم.

مربی پرسپولیس درباره شرایط تیم گفت:وضعیت تیم خوب است. بازیکنانی که اضافه شدند همه از نظر شخصیتی و فنی بازیکنان خوبی هستند. امیدوارم امسال هم بتوانند در تیم پرسپولیس موفق باشند و هواداران را خوشحال کنند. هواداران از بازیکنانی که تازه آمدند و همین طور آنهایی که قبلا در تیم بودند انتظار دارند که بتوانند بازی های خوبی به نمایش بگذارند و تمام تلاش شان را برای موفقیت تیم کنند.

باقری خاطرنشان کرد:خوشبختانه بازیکنان از فصل قبل آنهایی که بیشترین بازی را کردند در تیم حفظ شدند. آنهایی که تازه اضافه شدند هم از نظر فنی خوب هستند. اردوی خیلی خوبی در اوکراین داشتند البته من در این اردو نبودم. امیدوارم این با نتایج خیلی خوبی که کسب می کنیم توام باشد .

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter