در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

برانکو:امیری باید بیشتر تلاش کند مثل کریمی شود/خارج از تهران نمی رویم

پرسپولیس کلاب: سرمربی پرسپولیس گفت: صبا تیم جدیدی است و  مربی اش به تازگی به این تیم آمده است.

برانکو ایوانکوویچ درباره دیدار تیمش مقابل صبای قم اظهار داشت: بازی برای ما سخت است. تیم جدیدی است و مربی جدیدی دارند و مطمئن هستیم که بازی سختی داریم. پارسال دو بازی سخت ما با آنها داشتیم و طبیعی است که ما به شدت به امتیازات احتیاج داریم.

برانکو:امیری باید بیشتر تلاش کند مثل کریمی شود/خارج از تهران نمی رویم
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۱ |
کد خبر : ۷۸۲۱ |
اخبار مربیان

وی درباره ستاره بودن وحید امیری و مقایسه او با علی کریمی گفت:برای امیری افتخار است که او را با علی کریمی مقایسه می کنند چون کریمی یکی از بهترین بازیکنان ایران است و وحید امیری باید بیشتر تلاش کند تا همانند او شود. البته که امیری الان یکی از بهترین های ایران است.

برانکو در خصوص جلسه روز گذشته اش با رامین رضاییان و پدر این بازیکن گفت: صحبت هایی را با وی انجام دادیم و تکلیف نهایی این بازیکن فردا مشخص خواهد شد. امروز هم با طاهری جلسه ای برگزار کردیم. در خصوص بازی با صبا حرف زدیم، برنامه تمرینات و تعطیلات پیش رو را برنامه ریزی کردیم و در پایان جلسه با هم ناهار خوردیم.

سرمربی پرسپولیس درخصوص آخرین وضعیت دروازه بان جدید پرسپولیس خاطرنشان کرد: فکر می کنم تا سه روز آینده و تا بازی با صبا وضعیت دروازه بان ما مشخص شود.

وی در خصوص داوری و اینکه در بازی با گسترش اعتراض وی باعث شد او واکنش نشان دهد و اخراج شود تصریح کرد: مایل نیستم درباره داوران صحبت کنم. کمیته داوران سعی میکند که بهترین داوران را انتخاب کند.

برانکو درباره اینکه رضائیان اعلام کرده تمرینات ویژه ای را پشت سر گذاشته و از لحاظ بدنی آماده است خاطرنشان کرد: وقتی ایشان می گوید آماده است حتما این چنین است. امیدوارم او برای بازی تیم ملی هم آماده شود. 

وی ادامه داد:در بهتر شدن یک بازیکن بیشترین نقش را خود بازیکن دارد. وقتی آنها تلاش می کنند حتما برنامه ریزی دارند که بهترین عملکرد را داشته باشند. 

برانکو در پایان درباره اینکه آیا در تعطیلات پرسپولیس به اردو خواهد رفت یا خیر گفت: خیر. ما در تهران تمرینات خود را دنبال خواهیم کرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • <br />قاطر خردوسی پور یه دلال کثیفه که نوکری کیروش رو می کنه و دنبال زمین زدن برانکو است<br /><br /> 10 ساله داره به پرسپولیس ضربه می زنه ، برای اینکه نگن پرسپولیسیه!<br /><br />هر سال بدترین حاشیه ها و جوسازی ها رو علیه پرسپولیس درست می کنه.<br /><br /># چرا قاطر نمی گه پارسال پروپیچ 1/5 میلیاردی چه عملکردی تو کیسه داشته و توسط چه دلالی جذب شده؟<br /><br /># چرا قاطر نمی گه عادل شیحی که فقط 2 بازی برا کیسه کرد و 800 میلیون گرفت ، توسط چه دلالی جذب شد؟<br /><br /># چرا قاطر نمی گه ریوالدویی که پارسال فقط 30 دقیقه برا کیسه بازی کرد و 600 میلیون به جیب زد ، توسط چه دلالی جذب شده؟<br /><br /># چرا قاطر نمی گه مگویانی که 1/2 میلیارد پول می گیره ، چه رزومه ای داشته و آیا در حد گرفتن این پول هست؟<br /><br />این همه تیم بازیکن خارجی دارن چرا فردوسی پور زوم کرده رو پرسپولیس؟؟؟؟<br /><br />فردوسی پور دیشب پنالتی واضح زکی پور رو بازیکن صنعت نفت رو اصلا نشون نداد تا خودش رو برای کیسه کشا لوس کنه! عین این 10 سال اخیر!<br /><br />لطفا اطلاع رسانی کنین تا باشگاه ازش شکایت کنه

    سه شنبه 19 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
  • gif{2}

    دوشنبه 18 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter