در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

به یاد سرطلایی، برای تشویق سرخپوشان به ورزشگاه آزادی می‌رویم

پرسپولیس کلاب : کانون هواداران باشگاه پرسپولیس در فراخوانی از هواداران دعوت کرد با حضور در ورزشگاه آزادی و با حمایت‌های خود دررقم خوردن پیروزی سرخپوشان سهیم باشند.

 

 بنابر اعلام عباس اسماعیل‌بیگی، سرپرست کانون هواداران، در این فراخوان آمده است؛ رقابت‌های لیگ برتر بار دیگر آغاز می‌شود و تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر ما را غرق هیجان خواهد کرد. لیگ برتر که حرکت دوباره خود را از چند روز قبل آغاز کرد، بی‌صبرانه منتظر حضور دوباره پرطرفدارترین تیم آسیا و دوستدارانش است تا تنور بازی‌ها به معنای واقعی آن گرم شود.

 به یاد سرطلایی، برای تشویق سرخپوشان به ورزشگاه آزادی می‌رویم
یکشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۸:۳۲ |
کد خبر : ۴۳۷۵ |
اخبار هواداران

سرخپوشان ایران اکنون بعد از تجدید قوا آماده می‌شوند تا وعده‌ای که داشته‌اند را تحقق ببخشند و فقط با یک هدف دور تازه مسابقات را آغاز می‌کنند. آنها هدفی جز قهرمانی را دنبال نمی‌کنند، عهدی که با کاپیتان هادی نوروزی و ما هواداران بسته‌اند و در این مسیر برای آنها پشتوانه‌ای محکم‌تر از شما هواداران وجود ندارد و اکنون چنین عهدی را با اسطوره‌ای افسانه‌ای چون همایون بهزادی نیز خواهند داشت.

پرسپولیس برای وفای به این عهد نمی‌تواند از هیچ فرصتی فروگذار کند و حمایت‌های شما هواداران نیز بهترین دلگرمی برای اعضای تیم خواهد بود. هواداران پرسپولیس همواره در سخت‌ترین شرایط پشتیبان تیم محبوب خود بوده‌اند و بی‌تردید هیچگاه نیاز به یادآوری هم نداشته‌اند. اکنون زمان آن است که بار دیگر حماسه پرسپولیس از زیر خاکسترها سر بر آورد و نقل محافل شود که فوتبال ایران بی‌قهرمانی پرسپولیس و حضور هوادارانش لطفی نخواهد داشت.

وعده ما ساعت 17 روز سه‌شنبه در ورزشگاه آزادی خواهد بود و همانگونه که چشم‌های ما به هنرنمایی ساق‌های سرخپوشان دوخته شده است، نگاه‌های آنها نیز به سکوها و گوش‌هایشان به فریادهای شما است. بی‌تردید پرسپولیس، تنها نخواهد بود و حمایت بزرگترین سرمایه‌های خود را به همراه خواهند داشت. هواداری که به یاد حرف‌ها و نصیحت‌های ماندگار سرطلایی فوتبال کشورمان ضمن احترام به حریف و با پرهیز از هر حاشیه‌ای، با تشویق‌های جانانه خود، انرژی بخش سرخپوشان خواهند بود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter