در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

رای کمیته انضباطی

کامیابی‌نیا محروم شد، پرسپولیس جریمه!!

کمیته انضباطی رای خود را در خصوص دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتور سازی تبریز اعلام کرد.
کامیابی‌نیا محروم شد، پرسپولیس جریمه!!
سه شنبه | ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۹:۳۱ |
کد خبر : ۱۰۱۰۱ |
اخبار مسابقات

پرسپولیس کلاب: به نقل از فدراسیون فوتبال، در دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتور سازی تبریز تخلفاتی رخ داده، که پس از بررسی از سوی کمیته انضباطی، این  کمیته رای خود رابه شرح زیر صادر کرد:

 

تیم پرسپولیس به دلیل فحاشی تماشاگران به تیم، مربی و بازیکن حریف که مستند به بند 3 ماده 79 آیین نامه انضباطی  می‌باشد، به پرداخت100 میلیون ريال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم پرسپولیس به دلیل پرتاب نارنجک و سنگ  توسط تماشاگران به داخل زمین مسابقه به استناد بند1 ماده 79 آیین نامه انضباطی باید مبلغ 50میلیون ريال پرداخت نماید.

کمال کامیابی‌نیا بازیکن تیم پرسپولیس به خاطر اهانت به داور مسابقه و لگد زدن به تابلوی تبلیغاتی بعد از اخراج  که مستند به ماده 66 آیین نامه انضباطی است، به یک جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ 50میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

علیرضا پژمان کمک مربی تیم تراکتور سازی تبریز به دلیل اهانت به داور مسابقه که منطبق با مفاد ماده 66 آیین نامه انضباطی است به یک جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ 50میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.

 

گفتنی است؛ آرای صادره قطعی است.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • طاهری نمی تونی برو چرا خفه شدی تاج و دار دسته اش کیسه تراختور کمیته داوران هیات فوتبال فدراسیون از همه کثیف ترین کیروش و کیروشی پور علیه پرسپولیس هستند دارند سر تیم می برند طاهری تکانی بخور مثل ماست نباش تکانی بخور تا دیر نشده

    سه شنبه 26 بهمن 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter