در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

لیگ قهرمانان آسیا؛ پرسپولیس صفر-لخویا صفر

پرسپولیس۰ – لخویا ۰/توقف سرخپوشان در روز فرصت سوزی مهاجمان

پرسپولیس مقابل لخویا قطر در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی تهران به تساوی بدون گل رسید.
پرسپولیس0 – لخویا 0/توقف سرخپوشان در روز فرصت سوزی مهاجمان
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۲۳:۳۷ |
کد خبر : ۱۰۴۰۵ |
اخبار مسابقات

پرسپولیس کلاب: تیم فوتبال پرسپولیس در بازی رفت مقابل لخویا قطر نتوانست دروازه حریف را باز كند و مقابل این تیم قطری به تساوی بدون گل رسید. در این مسابقه هواداران پرسپولیس از حضور در ورزشگاه محروم بودند و سرخپوشان در ورزشگاه خالی از تماشاگر به مصاف حریف خود رفتند كه در نهایت با از دست رفتن موقعیت های متعدد و مهار پنالتی مهدی طارمی توسط دروازه بان لخویا، این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، سروش رفیعی، وحید امیری و مهدی طارمی

 

ترکیب لخویا: قاسم برهان، محمد موسی، احمد یاسر، چیکو فلورس، خالد مفتاح، اسماعیل محمد، لوئیز جونیور، نام تاهی، کریم بوضیاف، علی حسن عفیف و یوسف مساکنی

 

نیمه اول

در دقیقه ۴، سانتر وحید امیری از سمت راست زمین لخویا به مقابل محوطه هجده قدم به احمدزاده رسید اما شوت یک ضرب او با اختلاف از دروازه به بیرون رفت.

 

در دقیقه ۶، سانتر خوب حسین ماهینی از سمت راست زمین لخویا در داخل محوطه جریمه روی سر مهدی طارمی نشست اما ضربه سر او با اختلاف به بیرون رفت تا این فرصت هم از دست پرسپولیس برود.

 

در حالی که ۴۰ دقیقه از نیمه نخست این دیدار گذشته بود، هیچ کدام از دو تیم نتوانستند از سد خط دفاعی همدیگر عبور کنند و بیشتر بازیکنان خط هافبک هر دو تیم به دنبال پیدا کردن روزنه ای برای حمله بودند.

 

در دقیقه ۴۱، مهدی طارمی به داخل محوطه جریمه نفوذ کرد که سانتر او با برخورد به بایکن لخویا دور شد که در این صحنه طارمی اعتقاد به خطای هند و پنالتی داشت اما نظر داور چیز دیگری بود.

 

این بازی که در نبود تماشاگران بسیار کم هیجان تر از گذشته دنبال می شد بسیار کم موقعیت بود تا بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل تمام شود.

 

نیمه دوم

در دقیقه ۴۶، سانتر صادق محرمی به داخل محطوه جریمه لخویا در داهنه دروازه لخویا به مهدی طارمی رسید اما این بازیکن به جای توپ، سایه آن را زد و توپ از دو قدمی به بیرون رفت.

 

در دقیقه ۴۸، سانتر حسین ماهینی به داخل محوطه جریمه با خروج اشتباه قاسم برهان همراه شد و توپ مقابل پای محسن مسلمان افتاد اما او در عین ناباوری دروازه خالی را باز نکرد و توپش با اختلاف کم از تیر دروازه بیرون رفت.

 

در دقیقه ۵۱، سانتر نام تائه هی از سمت چپ زمین پرسپولیس به سمت دروازه بیرانوند رفت و این دروازه بان بدون اینکه ریسک کند، توپ را به کرنر فرستاد.

 

در دقیقه ۵۶، سانتر بازیکن لخویا از سمت چپ زمین پرسپولیس و ضربه سر مهاجم لخویا را به آرامی در آغوش بیرانوند قرار گرفت.

 

در دقیقه ۸۰، پرتاب اوت وحید امیری به داخل محوطه جریمه لخویا توسط بازیکنان این تیم دور شد و در حالی که طارمی به دنبال توپ بود، مدافع این تیم قطری موجب سرنگونی طارمی و خطای پنالتی به نفع پرسپولیس شد.

 

در دقیقه ۸۲، مهدی طارمی پشت این ضربه پنالتی قرار گرفت و ضربه خود را به سمت چپ دروازه قاسم برهان زد اما این دورازه بان دست طارمی را خواند و توپ را دفع کرد تا مانع از گلزنی پرسپولیس شود.

 

در دقیقه ۸۵، مهدی طارمی که با توپ وارد محوطه جریمه شده بود، وحید امیری را در مقابل دروازه صاحب توپ کرد اما ضربه او را قاسم برهان برگشت داد. در ادامه توپ به علیپور رسید که قاسم برهان سعی در گرفتن توپ از این بازیکن داشت و او را تا خارج از محوطه جریمه دنبال کرد اما پس از تیزهوشی علیپور و سانتر مجدد پرسپولیسی‌ها به روی دروازه خالی لخویا موقعیت با قدرنشناسی بازیکنان این تیم از دست رفت.

 

این دیدار که با فرصت سوزی متعدد پرسپولیسی ها همراه شده بود، در نهایت به تساوی بدون گل ختم شد.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter