در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

هفته چهارم لیگ برتر

پرسپولیس - سیاه جامگان؛ بازی شوتزن ها!

پرسپولیس و سیاه جامگان تیم هایی هستند که در شوتزنی مهارت ویژه ای دارند.
پرسپولیس - سیاه جامگان؛ بازی شوتزن ها!
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۱:۱۷ |
کد خبر : ۱۰۶۳۲ |
اخبار مسابقات

پرسپولیس کلاب: سرخپوشان تهران و مشکی پوشان خراسان فردا در حالی به مصاف هم خواهند رفت که بازیکنان شوتزن زیادی در اختیار دارند و اگر فردا هم مثل بازی های قبل باشند، شوت های دیدنی زیادی را در ورزشگاه آزادی خواهیم دید.

این دو تیم روی هم 12 گل در سه هفته ابتدایی زده اند و جزو تیم های هجومی لیگ هفدهم محسوب می شوند. شاگردان میثاقیان 2 بار توپ را با شوت از راه دور وارد دروازه حریف کرده اند و بارها و بارها هم دروازه رقبا را با شوت تهدید کرده اند. بازیکنانی مثل حسین بادامکی، روح الله سیف اللهی و کیوان امرایی بازیکنان شوتزن تیم سیاه جامگان محسوب می شوند. سیف اللهی که سابقه بازی در پرسپولیس را نیز دارد، در آخرین دیدار فصل گذشته با ضربه از راه دور دروازه پرسپولیس و رادوشویچ را باز کرده بود.

اما از طرف دیگر نگاهی به گل خورده تیم مشهدی نیز نشان می دهد آن ها اصطلاحا شوت خور خوبی نیز هستند! نیمی از گل های سیاه جامگان از روی شوت بوده که یکی توسط عطایای ذوب آهن و دیگری با شوت فرشاد جانفزا از فولاد وارد دروازه عبدالله ناصری شده است.

در تیم برانکو هم شوتزن های زیادی حضور دارند. گادوین منشا که در دیدار مقابل تراکتور دروازه رقیب را باز کرد، مهدی طارمی که در بازی با نفت از پشت محوطه جریمه گلزنی کرد، محسن مسلمانی که در بازی سوپرکاپ اینچنین گلزنی کرد و دیگر بازیکنان که هر یک کم و بیش دستی بر این مهارت دارند.

سرخپوشان این فصل یک گل خورده اند که روی اشتباه مدافع این تیم بود اما بیرانوند هم فصل پیش ثابت کرده شوتگیر قهاری نیست. فرشید اسماعیلی و رحیم زهیوی دو بازیکنی بودند که فصل پیش با شوت و از راه دور دروازه بیرانوند را فرو ریخته بودند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter