در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

سالروز شش تای ۵۲

تاریخ بازی پرسپولیس – گسترش مشخص شد

تیم فوتبال پرسپولیس به احتمال فراوان روز شانزدهم شهریور به مصاف گسترش فولاد می رود و این موضوع با سرمربی پرسپولیس هماهنگ شده است.
 تاریخ بازی پرسپولیس – گسترش  مشخص شد
پنج شنبه | ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۱۷:۱۰ |
کد خبر : ۱۰۸۰۷ |
اخبار مسابقات

پرسپولیس کلاب:در حالی که تیم ملی فوتبال ایران چهاردهم شهریور در آخرین مسابقه مقدماتی جام جهانی به مصاف سوریه خواهد رفت، قرار است بازی معوقه پرسپولیس و گسترش فولاد شانزدهم شهریور برگزار شود.

فتاحی رئیس کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر در این باره با باشگاه پرسپولیس و برانکو صحبت هایی داشته است و برانکو ایوانکوویچ بنا به دلایلی پذیرفته است که تیمش دو روز بعد از بازی ایران و سوریه در لیگ به مصاف گسترش فولاد برود.

برانکو البته از این برنامه و فشردگی بازی های تیمش و نزدیکی بازی تیم ملی و پرسپولیس رضایت ندارد اما با توجه به تقویم مسابقات و فشردگی برنامه بازی های پرسپولیس او با این برنامه موافقت کرده است.

تیم پرسپولیس که ۵ ملی پوش دارد باید دو روز بعد از بازی ایران و سوریه در تبریز به مصاف گسترش فولاد برود. بازی پرسپولیس و گسترش فولاد با توجه به برپایی اردوی تیم ملی برای دیدار با کره جنوبی به تعویق افتاده است.

روزهای ۱۶ تا ۱۸ شهریور تیم های لیگ برتری در مرحله سوم جام حذفی به مصاف هم می روند اما پرسپولیس که طبق قرعه باید در جام حذفی با نفت تهران بازی کند، بازی معوقه هفته پنجم لیگ خود را برگزار خواهد کرد.

برانکو با توجه به احتمال صعود پرسپولیس و برتری در بازی مقابل الاهلی در امارات، پذیرفته است که شاگردانش ۱۶ شهریور به مصاف گسترش فولاد بروند، چراکه اگر پرسپولیس صعود کند بازی های این تیم در لیگ برتر، جام حذفی و آسیا بسیار فشرده خواهد شد.

با این شرایط ملی پوشان پرسپولیس که در اردوی تیم ملی هستند بعد از بازی با کره جنوبی، چهاردهم شهریور به مصاف سوریه می روند و بلافاصله در تمرینات تیم برانکو شرکت خواهند کرد و با یک جلسه تمرین در بازی با گسترش فولاد حاضر می شوند.

پرسپولیس بامداد ۱۸ شهریور و دو روز بعد از بازی با گسترش فولاد عازم ابوظبی می شود و ۲۱ شهریور در این شهر به مصاف الاهلی عربستان می شود. این فشردگی بازی های قطعا کار برانکو را برای آماده سازی شاگردانش سخت خواهد کرد اما او چاره ای ندارد و باید با این برنامه به مصاف رقبا برود.

هنوز زمان بازی معوقه پرسپولیس و نفت تهران در جام حذفی مشخص نشده و بستگی به نتیجه دیدار پرسپولیس و الاهلی و صعود یا عدم صعود نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا دارد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter