در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

وحید شیخ‌‍ویسی

حضور شیخ ویسی برابر پرسپولیس در هاله‌ای از ابهام

وحید شیخ ویسی ممکن است در بازی با پرسپولیس به دلیل مصدومیت نتواند به میدان برود.
حضور شیخ ویسی برابر پرسپولیس در هاله‌ای از ابهام
شنبه | ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۷:۱۰ |
کد خبر : ۱۱۲۵۷ |
اخبار مسابقات

،استقلال خوزستان باید روز بیستم برابر پرسپولیس قرار بگیرد و امیدوار است با کسب امتیاز در این بازی وضعیت خود در جدول را بهبود بخشد.

وحید شیخ ویسی دروازه بان مصدوم تیم استقلال خوزستان در حال فیزیوتراپی است تا بتواند در این بازی مهم به میدان برود.

در صورتی که شیخ ویسی نتواند در این بازی به میدان برود، گودرز داوودی دروازه بان مسجدسلیمانی استقلال خوزستان که فرصت خودنمایی را نیافته، می تواند در این بازی توانایی هایش را نشان دهد.

با این حال پزشکان استقلال خوزستان در تلاش هستند تا شیخ ویسی را به وضعیت آمادگی برسانند و دست کادرفنی برای استفاده از هرکدام از گلرها را باز بگذارند.
 
ضمن اینکه وضعیت حکیم نصاری و طالب ریکانی همچنان مشخص نیست و قرار است به زودی جلسه ای برای تعیین تکلیف این بازیکنان صورت بگیرد.
پس از بازی استقلال خوزستان با ذوب آهن که با باخت ٦-٠تیم ویسی همراه شد، در رختکن این تیم اتفاقاتی افتاد که نتیجه آن اخراج دو بازیکن(طالب ریکانی-حکیم نصاری)مطرح این تیم بود.
عبدالله ویسی که از تصمیمش کوتاه نیامد در دو بازی بعدی برابر سپیدرود و فولاد بدون آنها به میدان رفت و در نهایت با دو امتیاز این دو بازی را به پایان رساند.

حال پس از گذشت مدت ها از آن اتفاق، هنوز وضعیت این دو بازیکن خوزستانی مشخص نشده است و قرار است جلسه ای برای تعیین وضعیت این بازیکنان برگزار شود تا در پایان و در صورت حل مشکل، این دو به تمرینات تیم برای بازی با پرسپولیس اضافه شوند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter