در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

دیدار پرسپولیس و تراکتور باحضور ناظران فیفا، یوفا و AFC برگزار میشود

پرسپولیس کلاب : مدیر حراست فدراسیون فوتبال ایران از برگزاری اولین کارگاه  بین المللی اصول ایمنی و امنیت ورزشگاه ها ی با حضور میهمانانی از فیفا،یوفا وAFC در تهران خبر داد.

 

به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ ،محمد حسین حمیسی؛ مدیر حراست فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد: اولین کارگاه بین المللی اصول ایمنی و امنیت ورزشگاه های فوتبال با حضور مدعوین خارجی و داخلی از فیفا، یوفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا  اسفند ماه در تهران برگزار می شود.

دیدار پرسپولیس و تراکتور باحضور ناظران فیفا، یوفا و AFC برگزار میشود
جمعه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۴ |
کد خبر : ۴۴۹۲ |
اخبار مسابقات

 حمیسی بیان کرد: در راستای اجرای الزامات AFC ، پروژه ایجاد پست افسران امنیتی در باشگاه های حرفه ای با هماهنگی حراست فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتبال ایران از نیمه دوم اسفند ماه رسما" آغاز بکار خواهد کرد.

این مقام مسئول ادامه داد: بر همین اساس کمیته تدوین و مقرارت فدراسیون در حال پایان نگارش آیین نامه افسران امنیتی است.

وی گفت: در این کارگاه روسای کمیته امنیتی یوفا ، AFC  و فیفا به عنوان مدرس سمینار آموزشی و توجیهی در خصوص مسائل ایمنی و امنیتی ورزشگاه ها  برای افسران امنیتی باشگاه های لیگ برتر و دسته یک برگزار کنند.

مدیر حراست فدراسیون فوتبال ایران  تاکید کرد: در این دوره آموزشی علاوه بر افسران امنیتی باشگاه ها از مدیران ورزشگاه های لیگ برتری و دسته یک و همچنین مسئولان و فرماندهان یگان های ویژه نیروی انتظامی و امنیتی دعوت بعمل می آید.   

وی گفت:در این سفر مسئولین امنیتی خارجی از ورزشگاه یکصدهزار نفری آزادی بازدید خواهند داشت و دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در 16 اسفند را از نزدیک  مشاهده خواهند کرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter