در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

تاج: رایگان شدن طبقه دوم کار درستی بود/در لیگ مان دوپینگی نداریم

پرسپولیس کلاب : رئیس سازمان لیگ فوتبال گفت: شایعه های مرتبط با  دوپینگ برد را لوث و لیگ را بدنام می کند.

 

مهدی تاج در مورد رایگان اعلام شدن طبقه دوم ورزشگاه آزادی در بازی های پرسپولیس برای تماشاگران اظهار داشت: بر اساس آئین نامه سازمان لیگ 80 درصد عواید بلیت فروشی متعلق به باشگاه هاست و 20 درصد متعلق به سازمان لیگ است. طاهری برای دو بازی فولاد و سپاهان درخواست کرد که طبقه دوم ورزشگاه رایگان اعلام شود. بلیت های طبقه اول را الکترونیک می فروشیم و طبقه دوم ورزشگاه جای بیشتری می گیرد. به زعم ما حرکتی درستی بود زیرا این حرکت درست باعث شد تماشاگر زیادی را به ورزشگاه بیاورد.

تاج: رایگان شدن طبقه دوم کار درستی بود/در لیگ مان دوپینگی نداریم
شنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۰ |
کد خبر : ۴۷۲۳ |
اخبار مسابقات

وی افزود: بلیت فروشی و فروش الکترونیک بلیت در حوزه ورزش تاثیرگذار است. بحث رایگان کردن نیست بحث قیمت بلیت مهم است. برای جوانان قیمت بلیت مهم است. روز گذشته 80 هزار تماشاگر به ورزشگاه آمده اند. استقلال هنوز پیشنهادی به سازمان لیگ نداده است و اگر بدهد این کار را برای این باشگاه می کنیم. بقیه ورزشگاه های ما بلیت الکترونیک ندارد ولی باید یک شیوه مشترک و رویه درست برای کل کشور تنظیم کنیم. ورود تماشاگر به ورزشگاه نشاط را بیشتر می کند و لیگ پویا تر می شود اما استقلال پیشنهادی نداده است.

تاج درمورد گرامیداشت شهدای چوار در بازی دیروز فولاد و پرسپولیس گفت: از رسانه ها و صدا و سیما تشکر می کنم که به این کار فرهنگی پرداختند. رسالتی که بر دوش سازمان لیگ، باشگاه ها و... کارهای فرهنگی هم هستند. شهدای چوار در حین مسابقه توسط حرکت ددمنشانه عراقی ها شهید شدند و تلاش کردیم آثارش را زنده کنیم. به نظرم کار درستی بود و کار مشترکی بود که اصحاب رسانه برای برگزاری آن به ما کمک کردند. این حرکت های فرهنگی ادامه پیدا خواهد کرد.

رئیس سازمان لیگ در مورد قدردانی از پرسپولیس خاطر نشان کرد: پرسپولیس از سازمان لیگ در بحث دوپینگ تشکر کرد. شایعه درست کردند که سه بازیکن پرسپولیسی دوپینگی هستند و اسامی هم گفتند و این حرکت را سازمان لیگ به سرعت تکذیب کرد. این شایعه ها برد را لوث می کند و لیگ را بدنام می کند. مسئولان ای اف سی این اخبار را رصد می کنند. دوپینگ همه جای دنیا هست وکار زشتی هم هست. در پرسپولیس این اتفاق نیفتاده بود در سایر باشگاه ها نیز رخ نداده بود. سازمان لیگ مسئول اعلام اسامی دوپینگی هاست و سازمان لیگ این مساله را تکذیب کرد و پرسپولیس از این کار تشکر کرد. به اطلاعیه سازمان لیگ توجه کنید. اگر دوپینگ ثابت شود بدون قید نام فرد به باشگاه اعلام می کنیم ولی دوپینگی نداشته ایم.

تاج در مورد احترام به قانون بیان داشت: قانون برای همه یکسان است و باید همه به آن احترام بگذارند. در نشست های خبری قبل و بعد از مسابقه اعلام کرده ایم که سرمربیان فقط در مورد مسایل فنی حرف بزنند. حیطه فنی برخی اوقات به امکانات باشگاه هم گره می خورد و نیاز به امکانات فنی دارد و پاسخگو در مورد مسایل دیگر می شود. برخی اوقات انتقادهای زیادی از سرمربی و در مورد قراردادش صحبت هایی مطرح می شود. این حرف ها باعث می شود که پاسخگو باشد. این ها را در یک پکیچ باید دید. سرمربی تیم ملی باید پاسخگوی اردوها و امکانات باشد همه اینها در دنیا مدل دارد و در تیم ملی و باشگاه ها مربوط به تعطیلی لیگ بود و همه دنیا تیم ملی و باشگاه ها و لیگ های معتبری دارند. لیگ ما هم مثل اروپایی ها، فیفا قانون گذاشته و فیفا دی تعیین کرده است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • بابا استقلالي ها دروغ مي گن فكر ميكنن زرنگن اينا بودند 6تاازما خوردند حالا كثا فت ها ميگن دوپينگ كرديم اونم كه ميگن 8 تا به ما زدند دروغه. به افتخار پرسپوليس gif{2} gif{2} gif{2} gif{2}

    شنبه 24 بهمن 1394 - حدود 2 سال قبل
  • بابا استقلالي ها دروغ مي گن فكر ميكنن زرنگن اينا بودند 6تاازما خوردند حالا كثا فت ها ميگن دوپينگ كرديم اونم كه ميگن 8 تا به ما زدند دروغه. به افتخار پرسپوليس gif{2} gif{2} gif{2} gif{2}

    شنبه 24 بهمن 1394 - حدود 2 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter