در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

جلالی:همه امتیازها رابه پرسپولیس دادیم/سایپا در خانه اش هم میزبان نیست

پرسپولیس کلاب : سرمربی تیم سایپا گفت: امیدوارم که این بازی در   آزادی باعث شود تا بازیکنان سایپا از انگیزه و حس مسئولیت بیشتری برای این بازی برخوردار شوند.

 

مجید جلالی درباره اینکه چرا حاضر شد میزبانی دیدار این هفته تیمش را به پرسپولیس بدهد اظهار داشت:

 

جلالی:همه امتیازها رابه پرسپولیس دادیم/سایپا در خانه اش هم میزبان نیست
چهارشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۱ |
کد خبر : ۴۸۰۱ |
اخبار مسابقات

 

ما در هر صورت میزبان نیستیم و حتی در بازی هایی که در زمین خودمان برگزار می شود هم حکم میزبان را نداریم و اغلب تماشاگران حریف مهمان ما بیشتر از تعداد تماشاگران سایپا هستند از این رو کیفیت بازی را بر این مسایل ارجح دانستیم و چنین تصمیمی گرفتیم. در واقع ما جزو تیم های کم طرفدار هستیم.

وی در این باره که منظورش از کیفیت چیست گفت: من در تیمم بازیکنانی دارم که بازی در زمین خوب روی کیفیت بازی شان اثر مثبت دارد و از این رو تصمیم گرفتم که برای این دیدار از زمین خوب آزادی در این جهت استفاده کنم تا بتوانیم روی زمین شرایط بهتری داشته باشیم. در واقع من کیفیت بازی تیمم را فدای میزبانی کردم تا بتوانم از این طریق شانس های برد تیم را بیشتر کنم. در نقطه مقابل هم همه امتیازهای میزبانی را به حریف دادیم.

وی در این ارتباط که برخی تیم ها در چنین شرایطی برخلاف این تصمیم باشگاه سایپا به آب بستن در زمین شان هم رو می آورند تا وضعیت زمین را برای تیم مهمان بدتر کنند بیان داشت: این ایده ما بود و به آن هم عمل کردیم و من نمی دانم که دیگر تیم ها برای میزبانی چه تصمیماتی دارند.

جلالی همچنین در ارتباط با حضور تماشاگران تیم پرسپولیس توضیح داد: خوشبختانه بازیکنان ما اغلب با حضور در تیم های ملی و یا بازی برابر تیمهای پرطرفدار با این وضعیت آشنایی دارند و امیدوارم که این بازی در آزادی باعث شود تا آنها هم از انگیزه و حس مسئولیت بیشتری برای این بازی برخوردار شوند تا بتوانیم به نتیجه دلخواه مان در این دیدار دست پیدا کنیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter