در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

جنجال جدید پرسپولیس-سایپا/فقط ۱۰درصدسکوها را به هواداران سرخ می دهیم

پرسپولیس کلاب : مدیرعامل باشگاه سایپا اعلام کرد  فقط 10درصد سکوهای ورزشگاه آزادی را به هواداران پرسپولیس می دهد.

 

از حدود یک هفته قبل جنجال بر سر محل برگزاری دیدار پرسپولیس و سایپا در هفته بیست و یکم لیگ برتر آغاز شده بود. سایپایی ها در ابتدا اصرار داشتند بازی دو تیم باید در ورزشگاه دستگردی برگزار شود اما شورای تامین استان تهران با این مساله موافقت نکرد. پس از آن مسئولان باشگاه سایپا راضی شدند در ورزشگاه ازادی مقابل پرسپولیس قرار گیرند. 

جنجال جدید پرسپولیس-سایپا/فقط 10درصدسکوها را به هواداران سرخ می دهیم
چهارشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۴ |
کد خبر : ۴۸۰۲ |
اخبار مسابقات

با وجود خاتمه پیدا کردن این موضوع، یک جریان جدید می تواند شروع یک جنجال دیگر باشد. پس از استقبال خوب هواداران پرسپولیس از دو بازی گذشته این تیم مقابل سپاهان و فولاد، حالا مسئولان باشگاه سایپا قصد دارند اجازه حضور هواداران پرتعداد در ورزشگاه را ندهند. 

بیت الله رضایی، مدیرعامل سایپا در این باره اظهار داشت: ما دوست داریم طبق قانون همه چیز انجام شود. اعتقادمان در ابتدا این بود که بازی باید در ورزشگاه دستگردی برگزار شود که شورای تامین مخالفت کرد. حرف ما غیرمنطقی نبود. می خواستیم در ورزشگاه خانگی خودمان بازی کنیم که موافقت نشد و به ورزشگاه آزادی رفتیم. درباره حضور هواداران پرسپولیس در ورزشگاه نیز دوست داریم قانون رعایت شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قصد دارند فقط 10 درصد سکوها را در اختیار پرسپولیسی ها قرار دهند، عنوان کرد: این حق طبیعی ما است. ما طبق قانون فقط 10 درصد سکوها را به هواداران پرسپولیس می دهیم. چون میزبان مسابقه تیم سایپا است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter