در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

جوانان پرسپولیس با امتیاز برابر به تیم دوم رسیدند

پرسپولیس کلاب : جوانان پرسپولیس با پیروزی شیرینی که برابر تیم نفت  به دست آوردند با تیم دوم جدول هم امتیاز شدند تا گرمای رقابت‌ها در دو هفته پایانی اوج بگیرد.

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، جوانان پرسپولیس این هفته برابر تیم نفت قرار گرفتند و در حالی که ابتدا دو گل از حریف خود عقب افتادند، در نهایت با برتری 4 بر 2 زمین را ترک کردند تا در پایان هفته بیست و هشتم، 50 امتیازی شوند.

جوانان پرسپولیس با امتیاز برابر به تیم دوم رسیدند
شنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۴ |
کد خبر : ۴۸۵۹ |
اخبار مسابقات

 در حال حاضر تیم‌های پیکان، استقلال و پرسپولیس در همین امتیاز با اختلاف تفاضل گل در مکان‌های دوم تا چهارم قرار دارند،در حالی که سایپا و نیروی زمینی هم با 49 امتیاز آنها را تعقیب می‌کنند.

مجید پروین درباره شرایط تیمش و این بازی گفت: در نیمه اول اصلا خوب نبودیم. فاصله بین خطوط زیاد بود. تیم ما عقب نشسته بود. مهاجمان ما وقتی صاحب توپ می‌شدند در نیمه زمین بودند و با دریافت یک گل به رختکن رفتیم. بین دو نیمه به بچه‌ها گفتیم با این روش به گل نمی‌رسیم. خواستیم جلو بروند و فاصله بین خطوط را کم کنند. البته در شروع این نیمه، گل بعدی را دریافت کردیم ولی بچه‌ها برنامه‌هایی که گفتیم را اجرا کردند و نتیجه گرفتیم. بعد از گل ایستگاهی که خراسانی زد، بچه‌ها به بازی برگشتند و در نهایت 4 بر 2 پیروز شدیم.

وی ادامه داد: در دو بازی پایانی برابر فولاد ماهان و نیروی زمینی قرار می‌گیریم که بازی سختی است. فولاد ماهان برای نیفتادن می‌جنگد و نیروی زمینی که در جدول رقیب خود ما است. به هر حال همین قدر که ممکن است تا دومی بالا برویم، اگر حواسمان نباشد تا ششمی پائین می‌رویم.

پروین خاطرنشان کرد: بچه‌های خوبی در این تیم داریم. چند نفرشان آینده بسیار درخشانی دارند. همه آنها قرارداد دارند و امیدوارم سال بعد برای تیم امید حفظ شوند چون هم می‌توانند در تیم امید موفق عمل کنند و هم سرمایه‌ای برای آینده باشگاه باشند.

گفتنی است؛ در این بازی که مرتضی خراسانی، امیر روستا، سینا اسدبیگی و احمد بهاروند گلزنی کردند، علی القوسی، پدرام سلطانی، جعفر حمیدی، احمدرضا ثامنی، عرفان کرم بخش، مهیار رهبر، محمد حسین سلطانی و محمد حسین میرزایی هم برای سرخپوشان به میدان رفتند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter