در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

تاج:قیمت بلیط بازی های استقلال و پرسپولیس کاهش می یابد

پرسپولیس کلاب : بر اساس جلسات کارشناسی انجام شده در وزارت ورزش و جوانان  ، قیمت بلیط های بازی های استقلال و پرسپولیس در حد قابل توجهی کاهش یافت.

 

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در خصوص وضعیت بلیط های بازی های باقی مانده استقلال و پرسپولیس درلیگ برتر، اظهار داشت: جلسه ی بررسی شیوه بلیط فروشی بازی های باقی مانده سرخابی ها با حضور بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال، طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس و کارشناسان سازمان لیگ در دفتر مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

تاج:قیمت بلیط بازی های استقلال و پرسپولیس کاهش می یابد
یکشنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۱ |
کد خبر : ۴۹۹۹ |
اخبار مسابقات

وی با بیان این که فروش بلیط رایگان فرصت مناسبی را برای لیگ ایجاد کرد و باعث شد جمعیت کثیری در میانه هفته به تماشای بازی ها بیایند، افزود: با توجه به ظرفیت ایجاد شده و همچنین باتوجه به این نکته که فروش بلیط رایگان امکان محاسبه آمار دقیق تماشاگران را از ما می گرفت و نمی توانستیم خیل عظیم جمعیتی که برای ورود به طبقه دوم ورزشگاه می آمدند را سازمان دهی کنیم، مقرر شد در جلسه ای دیگر با کارشناسان دو باشگاه، تماشاچیان کارت ورود به ورزشگاه را با قیمتی بسیار نازل خریداری کنند.

تاج در همین خصوص اظهار داشت: سال آینده سازمان لیگ بعد از مصوبه هیات رئیسه، کلیه بلیط فروشی ها و اداره ورزشگاه ها را بر عهده خود باشگاه ها قرار می دهد تا بر اساس این مکانیزم تعریف شده، درآمد روز مسابقه به جیب باشگاه مربوطه برود و در کل بلیط فروشی در اختیار آن ها قرار گیرد.

رئیس سازمان لیگ فوتبال کشور در خصوص مصوبات جلسه امروز خاطرنشان کرد: برای 4 بازی استقلال، 4 بازی پرسپولیس و یک بازی مشترک مقرر شد تسهیلاتی فراهم شود که این بلیط ها با قیمتی نازل که تنها پول کارت ورود به ورزشگاه محاسبه می شود، در اختیار تماشاچیان قرار گیرد. ممکن است این نحوه بلیط فروشی به سایر باشگاه های فوتبال نیز تعمیم داده شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter