در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

تاج:فقط ۲۵ درصد آزادی به تراکتورسازی تعلق می گیرد/بازی رفت برعکس بود

پرسپولیس کلاب : رئیس سازمان لیگ گفت:در بازی رفت باشگاه تراکتورسازی اجازه   داده بیشتر از 10 درصد هواداران پرسپولیس به ورزشگاه بروند

مهدی تاج بعد از نشست هماهنگی دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس اظهار داشت: امروز دو جلسه داشتیم. بازی تراکتورسازی و پرسپولیس بازی خوبی خواهد بود. ما 25 درصد ورزشگاه را در اختیار تراکتورسازی قرار می دهیم. در بازی رفت باشگاه تراکتورسازی اجازه داده بیشتر از 10 درصد هواداران پرسپولیسبه ورزشگاه بروند. حالا هم با هماهنگی که با مدیرعامل پرسپولیس داشتیم قرار شد 25 درصد ورزشگاه در اختیار تراکتورسازان قرار گیرد. البته خواهش می کنم که بیشتر از آن هواداران تبریزی به ورزشگاه نیایند. 

 

تاج:فقط 25 درصد آزادی به تراکتورسازی تعلق می گیرد/بازی رفت برعکس بود
شنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۴ |
کد خبر : ۵۰۸۷ |
اخبار مسابقات

 

وی ادامه داد: امروز دبیرکل امنیتی فیفا مهمان ما بود و باحسنی خو جلسه ای را برگزار کرد. فردا هم او به ورزشگاه آزادی خواهد آمد و امیدوارم هواداران رعایت کنند تا اتفاق بدی رخ ندهد. 

وی درباره بلیت فروشی گفت: بلیت فروشی به شیوه ای خواهد بود که قبل از این اعلام کردیم. قرار شد در بازی های آینده استقلال و پرسپولیس که از این فصل باقی مانده به تدریج ما بتوانیم سیستم جدید بلیت فروشی را جا بیندازیم تا انشاالله در آینده ای نزدیک مسئولیت بلیت فروشی به خود باشگاه ها واگذار شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter