در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

برتری پرسپولیس برابر صبا در نیمه اول با گل احمدزاده

پرسپولیس کلاب  : نیمه اول دیدار تیم‌های صبای قم و پرسپولیس با برتری سرخ‌پوشان به پایان رسید.

 

 

در ادامه هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 16 امروز تیم‌های صبای قم و پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام شهر قم به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود سرخ پوشان به پایان رسید.

 برتری پرسپولیس برابر صبا در نیمه اول با گل احمدزاده
جمعه | ۱۳۹۴/۱۲/۲۱ - ۱۶:۵۷ |
کد خبر : ۵۱۹۸ |
اخبار مسابقات

در دقیقه 42 احمدزاده برای پرسپولیس گلزنی کرد.

دو تیم از همان دقایق نخست بازی را تهاجمی آغاز کرده و در همین دقایق چند فرصت نصفه و نیمه و نه چندان خطرناک را روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند که این موقعیت‌ها راه به جایی نبرد. هر چند که در دقیقه 3 محسن مسلمان از روی ضربه کاشته توپی را ارسال کرد که علیپور با ضربه سر این توپ را روانه دروازه صبا کرد که در نهایت با هوشیاری لک این فرصت برای پرسپولیسی‌ها از دست رفت.

در این دقایق البته دو تیم بیشتر یک بازی فیزیکی را در دستور کار قرار داد و به دفعات بازیکنان پرسپولیس و صبا در میانه‌های میدان یکدیگر را متوقف می‌کردند.

در دقیقه 15 علیپور یک بار دیگر روی دروازه صبا خطرساز شد که شوت مهاجم جوان پرسپولیس با فاصله کمی از روی دروازه به اوت رفت.

صبا که در زمین خود بازی می‌کرد در ادامه رو به بازی تهاجمی آورده و چند بار دیگر روی دروازه حریف نامدار خود موقعیت ایجاد کرد. در خطرناک‌ترین این فرصت‌ها در دقیقه 22 این تیم از روی نقطه کرنر روی دروازه سوشا مکانی، خطرساز شد که این بار با هوشیاری مدافعان پرسپولیس این فرصت هم برای صبا از دست رفت. صبا 3 دقیقه بعد یک بار دیگر از روی ضربه کرنر روی دروازه پرسپولیس خطرساز شد.

یک دقیقه پس از این حمله، پرسپولیسی‌ها روی همکاری علیپور و احمدزاده می‌توانستند گل اول را برای سرخ‌پوشان به ارمغان بیاوردند که شوت آخر را احمدزاده با بی‌دقتی راهی اوت کرد.

در دقیقه 31 روی چند رفت و برگشت صبا یک بار دیگر صاحب ضربه کرنر شد که در این صحنه نیز طی چی رفت و برگشت دیگر، قاضی در موقعیتی خطرناک با ضربه‌ای آکروباتیک دروازه حریف را تهدید کرد که این توپ در دستان مکانی آرام گرفت.

در ادامه بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد و فرصت کمتری را روی دروازه‌های دو تیم شاهد بودیم.

در دقیقه 42 و روی یک ضربه کرنر و البته روی اشتباه کشنده حامد لک که توپ را به شکل عجیبی دفع کرده بود، پرسپولیس توسط فرشاد احمدزاده روی ضربه سر به گل رسید تا نیمه اول با یک گل به سود پرسپولیس به پایان برسد.

اشکان خورشیدی قضاوت این دیدار را برعهده دارد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter