در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

کمیته انضباطی: باخاطیان ملوان برخورد می کنیم/از رفتار زارع متأسف شدیم

دبیر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: پس از بررسی گزارشهای بازی پرسپولیس  و ملوان درباره خاطیان این دیدار تصمیم گیری خواهیم کرد.

 

حسین عبداللهی درباره اتفاقات بازی دیروز تیم های ملوان و پرسپولیس اظهار داشت: کم و بیش گزارش های تلفنی را از طریق دوستان و همکاران دریافت کرده ایم اما هنوز به صورت مکتوب گزارشی به دست ما نرسیده است. بناست تا بعد از ظهر امروز و در حضور اعضای کمیته انضباطی ضمن بررسی مجدد فیلم بازی گزارش های ناظر فدراسیون و داوری را هم مطالعه کرده و درباره افارد خاطی تصمیم گیری کنیم. 

کمیته انضباطی: باخاطیان ملوان برخورد می کنیم/از رفتار زارع متأسف شدیم
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۷ |
کد خبر : ۵۵۴۳ |
اخبار مسابقات

وی افزود: مطلع شدیم که بازیکنان تیم پرسپولیس تا ساعت ها پس از پایان بازی داخل رختکن محبوس شده بودند که علت اصلی اش التهاب و تشنج موجود در بیرون از ورزشگاه اعلام شده بود. متاسفانه در جریان بازی اتفاقاتی رخ داد که باعث تعجب و تاسف است. 

دبیر کمیته اضباطی با اشاره با عصبانیت شدید مازیار زارع پس از به ثمر رسیدن گل دوم پرسپولیس گفت: گاهی از بازیکنان جوان و جویای نام چنین رفتارهایی دیده می شود که قصد دارند خودنمایی کنند یا به دلیل تجربه اندک رفتاری غیرورزشی از خود بروز می دهند اما از یک بازیکن باسابقه که در تیم های بزرگی مانند پرسپولیس یا تیم ملی توپ زده توقع می رود که بتواند آرامشش را تحت هر شرایطی حفظ کند.

عبداللهی اضافه کرد: با دیدن برخی رفتارها از بازیکنان باتجربه ملوان متاسف شدیم چراکه این رفتارها از درون زمین به سکوها منتقل می شود و تبعات آن اخبار و تصاویری بود که دیشب پس از پایان بازی در فضای مجازی و یا سایت های خبری منتشر می شد. قطعا در جلسه ای که امروز بعد از ظهر تشکیل خواهیم داد تصمیمات لازم در این ارتباط را اتخاذ کرده و آنها را به اطلاع مسئولان مربوطه خواهیم رساند.

دبیر کمیته انضباطی در این باره که باشگاه ملوان پیش از این هم دچار تخلفاتی از سوی تماشاگرانش شده گفت: در همین فصل تیم ملوان به انجام بازی بدون تماشاگر محکوم شده و جزو باشگاه هایی بوده که از این نظر پرونده خوبی در لیگ برتر پانزدهم از خود برجای نگذاشته اند. امیدوار هستیم در هفته های باقیمانده تا پایان فصل دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter