در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

بهروان:تا ورزشگاه پر نشده هواداران بیایند/امنیت، علت انتخاب عراقی هاست

پرسپولیس کلاب : مسوول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: پیش بینی  می کنم که امروز همه ورزشگاه آزادی پر از تماشاگر شود. 

 

غلامرضا بهروان در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: با توجه به حضور پرشمار طرفداران دو تیم پیش بینی می کنم که تا دو ساعت قبل از بازی دیگر جایی برای ورود تماشاگر به داخل نباشد. بنابراین بهتر است که آنهایی که بلیت تهیه کرده اند به موقع به ورزشگاه بیایند. البته در حال حاضر هنوز در داخل ورزشگاه جا هست اما بلیت هایی که به تعداد محدود فروخته می شد دیگر تمام شده است.

بهروان:تا ورزشگاه پر نشده هواداران بیایند/امنیت، علت انتخاب عراقی هاست
جمعه | ۱۳۹۵/۰۱/۲۷ - ۱۳:۱۶ |
کد خبر : ۵۶۴۴ |
اخبار مسابقات

وی افزود: تعدادی از مردم را دیدم که بیرون از ورزشگاه مشغول قدم زدن و هواخوری هستند منظورم این نفرات بود که ممکن است با دیر اقدام کردند نتوانند به داخل ورزشگاه بیایند. امروز تعداد اندکی بلیت برای طبقه دوم داخل ورزشگاه فروخته شد ولی بلیت های طبقه پایین و حدود 90 درصد از بلیت های طبقه دوم به صورت الکترونیکی پیش فروش شد. 

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره قرعه کشی مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه بیان داشت: به نظر می رسد که قرعه کشی خوبی باشد اما نه تیم آسانی به این مرحله راه یافته و نه تیمی حاضر به از دست دادن این فرصت است. باید همه رقبا را جدی تلقی کرد و با تدارکات کامل به استقبال این مسابقات برویم. باید از تیم ملی به طور کامل حمایت صورت بگیرد.

بهروان در پاسخ به این سوال که اگر عراق بخواهد میزبانی اش را در تهران انجام دهد این امکان برای این کشور فراهم می شود یا نه، گفت: اگر فدراسیون فوتبال این موضوع را بپذیرد ما هم آمادگی کامل داریم تا مسابقات عراق در تهران برگزار شود چون این نشان دهنده آن است که ما کشور امنی هستیم و کشورهای دیگر ایران را به عنوان یک کشور امن انتخاب می کنند. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter