در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

تقدیر رییس سازمان لیگ از مدیران پرسپولیس و استقلال

پرسپولیس کلاب : رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران، طی نامه ای از مدیران  عامل باشگاه های استقلال و پرسپولیس از همکاری در برگزاری شایسته هشتادو دومین شهرآورد پایتخت قدردانی کرد.

 

به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، متن کامل نامه مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران به شرح زیر است:  

تقدیر رییس سازمان لیگ از مدیران پرسپولیس و استقلال
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۵ |
کد خبر : ۵۷۰۷ |
اخبار مسابقات

   با سلام؛

 احتراما، همانطور که مستحضرید، لیگ برتر ایران یکی از برترین لیگ های فوتبال قاره آسیاست و شهرآورد پایتخت نیز ویترینی زیبا از این رقابت هاست. در شهرآورد 82 شاهد بزرگترین رقابت باشگاهی در فوتبال قاره کهن بودیم . مسابقه ای که 100 هزار تماشاگر در اوج امنیت در ورزشگاه آزادی گردهم آمدند تا فوتبالی مهیج و زیبا را نظاره گر باشند. 

بازیکنان، مربیان و مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال ضمن تعهد حرفه ای شان با تمام توان برای پیروزی تیم هایشان تلاش کردند تا هواداران پرشمار و پرشورشان را راضی نگه دارند. شهرآورد 82 اوج حرفه ای گری در فوتبال ایران بود. تیم ها گلزنی کردند و هواداران با گل های رد و بدل شده شاد و غمگین شدند و در پایان مسابقه ورزشگاه را در اوج آرامش ترک کردند. 
هواداران استقلال با اینکه تیم شان شکست خورد با منش و رفتار فرهنگ ایرانی و اسلامی خود را به نمایش گذاشتند و با وجود غمگین بودن از شکست بدون انجام رفتاری ناهنجار به خانه هایشان بازگشتند.
هواداران پرسپولیس هم شادمان بودند اما شادی آنها نیز در چارچوب اصول اخلاقی و ورزشی بود و بدون هیچ گونه مشکلی از ورزشگاه آزادی خارج شدند. هرچند درراه بازگشت هم در خیابان ها جشن پیروزی سر دادند اما آنها هم می دانند که برد و باخت ها در فوتبال همیشه بوده و هست و خواهد بود و فوتبال وسیله ای برای افزایش دوستی ها و برادری هاست.
شهرآورد هم بهانه ای برای افزایش دوستی ها و ایجاد هنجارهای مثبت در جامعه است و این مهم را هواداران فهیم و با فرهنگ فوتبال به خوبی و بیش از گذشته آن را درک کرده اند.
سازمان لیگ وظیفه خود می داند که به مناسبت برگزاری چنین مسابقه بزرگی در فوتبال آسیا از بازیکنان، مربیان، مدیران و کانون های هواداران و تماشاگران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس قدردانی نماید. زیرا برگزاری این مسابقه بار دیگر به کنفدراسیون فوتبال اسیا ثابت کرد که ایران کشوری امن است و هوادارانش با اخلاق ترین و با فرهنگ ترین تماشاگران هستند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter