در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

ذوب آهن ۳ بر صفر النصر عربستان را در هم کوبید/شاگردان ذوب آهن پهلوان شدند!

پرسپولیس کلاب : ذوب آهن با شکست النصر عربستان با قدرت در صدر جدول  گروه دوم مسابقات لیگ قهرمانان قرار گرفت.

ذوب آهن موفق شد النصر عربستان را در عمان با دو گل شکست دهد. لخویا حریف اصلی شاگردان گل محمدی در دیگر بازی این گروه موفق شده بود تیم بنیادکار را با دو گل در تاشکند از پیشرو بردارد. البته برای ذوبی ها مسجل بود که بنیادکار بی انگیزه در آن بازی مقابل لخویا به هیچ وجه مقاومت نخواهد کرد و قطعا از همین حالا این تیم در بازی برگشت در قطر هم به حریف خود می بازد.

ذوب آهن 3 بر صفر النصر عربستان را در هم کوبید/شاگردان ذوب آهن پهلوان شدند!
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۲۳:۴۵ |
کد خبر : ۵۷۶۳ |
اخبار مسابقات

ذوب آهن با علم به این اتفاقات، امشب موفق شد تیم النصر عربستان را در خاک عمان با دو گل شکست دهد و در صدر جدول گروه قرار بگیرد تا در هفته آخر حتی با یک تساوی، به عنوان تیم اول از گروه خود صعود کند. در این مسابقه شاگردان گل محمدی بازی برتری نسبت به حریف ارایه دادند و ابتدا در دقیقه 27 توسط احسان پهلوان به گل رسیدند.

در نیمه دوم هم النصر نتوانست از پس شاگردان گل محمدی بر بیاید. خط حمله آتشین ذوب آهن مدافعان النصر را با مشکلات زیادی روبرو کرد و سرانجام این کاوه رضایی بود که توانست در دقیقه 83 گل دوم ذوب آهن را بزند. تیم اصفهانی با وجود این برتری باز هم عقب ننشست و احسان پهلوان در دقیقه 83 موفق شد دومین گل خود و سومین گل ذوب آهن را به ثمر برساند. بازی برگشت این تیم مقابل النصر عربستان روز 15 اردیبهشت در قطر برگزار می شود و ذوب آهن با یک تساوی هم به عنوان تیم اول از گروه بالا خواهد رفت.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter