در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

قنبرپور:اتفاقات سال ۷۰ برایم تداعی شد/ با این وضعیت امنیت جانی نداریم

پرسپولیس کلاب : مربی پرسپولیس گفت: اگر با وضعیت کنونی بازی  برگزار شود ممکن است اتفاقات تلخی بیفتد.

مصطفی قنبرپور درباره اتفاقات رخ داده در ورزشگاه تختی اهواز اظهار داشت: متاسفم بگویم امروز بدترین اتفاق ممکن را در ورزشگاه تختی اهواز دیدم اینجا با هیچ تیمی چنین کاری نکردند نمی دانم چرا با پرسپولیس این رفتار شد. ما به دشواری توانستیم واردرختکن شویم تا از پرتاب سنگ ها آسیب نبینیم آقای عادل کلاه کج آمد و از تماشاگران خواست سنگ پرتاب نکنند و ما در همین حین خودمان را به رختکن رساندیم هرچند چند بازیکن مان بر اثر پرتاب سنگ از ناحیه دست آسیب دیدند.

قنبرپور:اتفاقات سال 70 برایم تداعی شد/ با این وضعیت امنیت جانی نداریم
جمعه | ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ - ۱۸:۳۸ |
کد خبر : ۵۷۹۴ |
اخبار مسابقات

وی در ادامه گفت: متاسفانه وضعیت امنیتی در ورزشگاه خوب نیست و نیروی انتظامی هم کاری نکرده است. الان داخل رختکن هستیم فکر می کنم با این وضعیت باید بازی کنسل شود. چون جان مان در خطر است و اگر بازی برگزار شود ممکن است اتفاقات جبران ناپذیری بیفتد. ما فیلم این صحنه ها را هم گرفته ایم و امیدواریم با کسانی که چنین رفتارهایی می کنند برخورد شود.

مربی پرسپولیس درباره اینکه مسوولان بازی را کنسل شده می دانند یا خیر، گفت: ما اینجا مسوولی را نمی بینیم که حرفی بزند. داخل رختکن هستیم و منتظر خبر نهایی. 

قنبرپور در پایان گفت: آقایان بازی را به ورزشگاه تختی انداختند که کوچک است و این اتفاق افتاد. یادم است سال 70 هم که با پرسپولیس به اینجا آمدیم و با استقلال اهواز بازی داشتیم با سنگ زدند و ابروی من را شکستند که هنوز جایش هست.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter