در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

تساوی بدون گل پرسپولیس و فولاد در نیمه نخست

پرسپولیس کلاب: نیمه نخست دیدار تیم‌های پرسپولیس  و فولاد با تساوی بدون گل پایان یافت.

 

در دومین هفته لیگ برتر فوتبال در فصل شانزدهم، پرسپولیس و فولاد در ورزشگاهآزادی به مصاف هم رفتند. نیمه نخست این دیدار که از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه آغاز شد، با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.

تساوی بدون گل پرسپولیس و فولاد در نیمه نخست
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۱۱ - ۲۱:۴۰ |
کد خبر : ۷۷۱۲ |
اخبار مسابقات

بازی با حمله‌های پی‌درپی سرخ‌پوشان آغاز شد و میزبان در همان دقایق نخست بازی می‌توانست به گل برسد اما اشتباه مهاجمان سرخ‌پوش مانع از تحقق این خواسته شد.

 دقیقه ۱۸، امید عالیشاه شوت محکمی زد و توپ را به سمت دروازه فرستاد اما دروازه‌بان فولاد موقتا آن را دفع کرد. در برگشت وحید امیری با شوت محکمی دروازه را تهدید کرد اما توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۲۴، عالیشاه نزدیک خط طولی در زمین فولاد با خطا متوقف شد. مسلمان توپ را ارسال کرد و در ازدحام جمعیت مقابل دروازه امیری می‌توانست توپ را به گل تبدیل کند اما توپ به بیرون رفت. امیری در این صحنه معتقد بود توپ را مدافع فولاد به کرنر فرستاده است.

دقیقه ۲۷، محمد اهل‌شاخه مدافع فولاد نزدیک بود دروازه خودی را باز کند.

در همین دقیقه پرسپولیس می‌توانست گل اول بازی را بزند اما در حالی که محسن مسلمان توپ را از زیر دستان دروازه‌بان فولاد به سمت دروازه فرستاده بود، امیری نتوانست زودتر از مدافعین فولاد به توپ برسد و گلزنی کند.

دقیقه ۳۴، وحید امیری از پشت محوطه جریمه شوت محکم و سرضربی زد ولی توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۳۹، فولاد صاحب ضربه ایستگاهی شد اما این توپ سودی برایشان نداشت.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • <br />علی کریمی رامین رو فالو کرد و بخشید ، ما هواداران هم باید ببخشیمش gif{}27 <br /><br />حمله همه جانبه هواداران پرسپولیس به این پیج ها برای بازگشت رامین رضاییان gif{2} <br /><br />باید فشار بیاریم تا باشگاه مجبور بشه رامین رو برگردونه gif{2} <br /><br />وگرنه رامین می ره تو تیم یکی از رقیبامون. :-* <br /><br />اینستاگرام برانکو: ivankovic_branko<br /><br />اینستاگرام هدایتی: hosseinhedayatidoolabi<br /><br />اینستاگرام کریم باقری: karimbagherii6<br /><br />اینستاگرم علی کریمی: aliiiiiiiikarimi8<br /><br />اینستاگرم علی پروین: aliparvin07<br /><br />اینستاگرم حسیین خبیری: khabiri.hossein<br /><br />اینستاگرام باشگاه پرسپولیس: fcperspolis_official<br /><br />pic.ir/images/wjn95wbmt8409ljtjvat.jpg" alt="http://8pic.ir/images/wjn95wbmt8409ljtjvat.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />

    حدود 1 سال قبل
  • gif{2}

    حدود 1 سال قبل

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter