در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

بردهای شیرین برای نوجوانان و جوانان پرسپولیس

پرسپولیس کلاب: تیم‌های فوتبال نوجوانان و جوانان پرسپولیس در رقابت‌های پایه این هفته برابر حریفان خود به برتری‌های پر گل 6 بر یک و 3 بر یک دست پیدا کردند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بهترین پیروزی این هفته تیم‌های پایه پرسپولیس را شاگردان منصور هاشمی به دست آوردند که برابر تیم المپیک اندیشه 6 بر یک غلبه کردند.

بردهای شیرین برای نوجوانان و جوانان پرسپولیس
شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۷ |
کد خبر : ۷۸۹۰ |
اخبار مسابقات

در این بازی امیر حسین نوری (3 گل)، امیر حسین شکراللهی، امیر معین مصباح و محمد اکبر شاهی برای سرخپوشان گلزنی کردند. اریک عاشقیان هم از بازیکنانی بود که در این دیدار خوب درخشید.

سرمربی این تیم با اعلام رضایت از عملکرد شاگردانش گفت: ما در بازی قبلی هم می توانستیم به برتری برسیم اما یکی از بازیکنان ما مصدوم شد و یک بازیکن دیگر ما به خاطر اتفاقی که در سال گذشته در یک تیم دیگر برایش رخ داده بود، هفته پیش محروم شد تا ما تنبیه شویم!

نوجوانان پرسپولیس در بازی بعدی خود روز چهارشنبه از ساعت 17 در ورزشگاه شهیدان اسماعیلی به میدان خواهند رفت.

این هفته جوانان پرسپولیس هم برابر داماش ایرانیان به پیروزی سه بر یک دست پیدا کرد. گل اول این بازی روی یک ضربه پنالتی مشکوک برای حریف به دست آمد ولی پس از آن، حمیدرضا طاهرخانی روی یک ضربه پنالتی را جبران کرد. گل دوم سرخپوشان توسط سینا احمدی به ثمر رسید تا جوانان با برتری به رختکن بروند و در نهایت سینا احمدی سومین گل این دیدار را هم در دقایق ابتدایی نیمه دوم برای سرخپوشان ثبت کرد.

منوچهر عبدا...نژاد سرمربی سرخپوشان جوان درباره شرایط تیمش گفت: در این بازی روی یک صحنه مشکوک برای حریف پنالتی اعلام شد، اما بچه‌ها به قدری به برتری خود ایمان داشتند که نظم تیمی را از دست ندادند و سریع به بازی برگشتند. البته خرابی زمین آبفا یک مشکل بزرگ بود، ضمن اینکه حریف هم با ارائه بازی مستقیم سعی در تخریب بازی ما داشت.

وی ادامه داد: پس از سه بازی به دو پیروزی رسیدیم در حالی که دو بازی ما برابر مدافع و مدعی عنوان قهرمانی بوده است. این هفته هم با سایپایی بازی می‌کنیم که از دیگر مدعیان به حساب می‌آید. در کل شرایط خوبی داریم.

عبدا...نژاد در پایان خاطرنشان کرد: من باید از آقایان طاهری و قنبرپور تشکر کنم. من قبلا هم در تیم‌های پایه پرسپولیس کار کرده‌ام. نزدیک به پنج سال با چهار مدیر عامل کار می‌کردم. شرایط امسال را هیچگاه نداشتیم. زمین، لباس، تدارکات، تغذیه، همه چیز مرتب است. روی انتخاب نفرات نه از سوی باشگاه و نه از بیرون هیچ فشاری نبوده است تا بهترین‌ها را انتخاب کنیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter