در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برگزاری بازی تراکتور و پرسپولیس در یادگار منتفی شد

پرسپولیس کلاب: تکلیف ورزشگاه یادگار امام تبریز مشخص شد.

 

پیش از ظهر امروز نماینده شرکت توسعه، تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی در سفری به تبریز در جلسه ای مهم با مسوولان استانی و ورزشی این شهر پیرامون وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام شرکت کرد. 

برگزاری بازی تراکتور و پرسپولیس در یادگار منتفی شد
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۹:۰۷ |
کد خبر : ۸۰۱۳ |
اخبار مسابقات

در این جلسه مقرر شد چمن ورزشگاه از کشور ترکیه ظرف روزهای آینده وارد ایران شود و براساس برنامه ریزی ها این چمن از هفته پنجم یعنی دیدار حساس تراکتورسازی و پرسپولیس آماده بهره برداری خواهد بود اما با نظر مسوولان در جلسه امروز مقرر شد که بهره برداری از چمن از اواسط مهرماه صورت بگیرد

مهندس عباسی معاونت فنی و ورزشی شرکت توسعه، تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی اظهار داشت: تاسیسات و لوله گذاری های ورزشگاه به پایان رسیده است و فردا آخرین مرحله انجام خواهد شد و سپس بستر برای کارگزاری چمن آماده خواهد شد. ما هم می توانیم چمن داخلی استفاده کنیم و هم در ترکیه با مزرعه برای در اختیار گرفتن چمن هماهنگی های لازم صورت گرفته است. در نشست امروز قرار بر این شد تا چمن از کشور ترکیه وارد شود. 

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی چمن ورزشگاه از هفته پنجم لیگ برتر یعنی پیش از دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس آماده می شود. اما طبق توافقی که در جلسه امروز صورت گرفت، برای حفظ چمن از هفته پنجم به بهره برداری نخواهد رسید. 

عباسی در توضیح این موضوع بیان داشت: چمن موجودی زنده است و قرار است از کشوری دیگر به ایران برسد و ممکن است در این نقل و انتقال به خاطر تغییرات آب و هوایی به زمانی برای ریشه سازی نیاز داشته باشد. لذا قرار بر این شد تا در هفته پنجم به چمن استراحت بدهیم و سپس از آن بهره برداری شود. به احتمال فراوان بهره برداری از این چمن از اواسط مهرماه ممکن خواهد بود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • pic.ir/images/3jzaa377pvjcbizfxrqc.jpg" alt="http://8pic.ir/images/3jzaa377pvjcbizfxrqc.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />

    حدود 1 سال قبل

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter