در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

رزروهای پرسپولیس نظر برانکو را جلب کردند؟

پرسپولیس کلاب : پرسپولیس روز گذشته مقابل تیم دسته دومی هف سمنان در دیداری تدارکاتی متوقف شد و این در حالی بود که سرمربی پرسپولیس با توجه به حضور ملی‌پوشانش در اردوی ایتالیا از نفرات رزرو خود سود برد.

پرسپولیس در دیدار برابر هف سمنان با توجه به اردوی تدارکاتی تیم ملی از در اختیار داشتن مهدی طارمی، علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری و کمال کامیابی نیا را در اختیار نداشت. این مساله فرصت خوبی را نصیب جانشینان آنها در پرسپولیس کرده بود تا خود را به سرمربی اثبات کنند. در ادامه نگاهی خواهیم انداخت به عملکرد بازیکنان پرسپولیس در دیدار برابر هف سمنان:

رزروهای پرسپولیس نظر برانکو را جلب کردند؟
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۶/۰۴ - ۲۱:۴۲ |
کد خبر : ۸۰۳۷ |
اخبار مسابقات


رادوشوویچ و درویش وند


دو دروازه بان ذخیره پرسپولیس برابر هف سمنان هر کدام 45 دقیقه فرصت یافتند تا خود را به برانکو ایوانکوویچ و ایگور پانادیچ اثبات کنند. دروازه بان صربستانی در نیمه اول با مهار یک شوت دیدنی توانست عملکرد خوبی از خود به جا بگذارد. او در یک صحنه نیز با توجه به جا ماندن مدافعان پرسپولیس نقش سوئیپر را به خوبی ایفا کرد و با پیش روی به بیرون محوطه جریمه توپ را راهی اوت کرد تا مهاجم حریف صاحب فرصت نشود.در نیمه دوم درویش وند به عنوان دروازه بان سوم پرسپولیس فرصت حضور در زمین را به دست آورد. هف که همچون پرسپولیس برای نتیجه گیری در این بازی تلاش نمی کرد و اسماعیل هلالی به دنبال سنجش توانایی بازیکنانش بود فرصت چندانی روی دروازه او ایجاد نکرد اما روی یک غافلگیری و با ضربه ای که در دقیقه پایانی به سمت دروازه پرسپولیس نواخته شد دروازه اش روی تک موقعیت حریف باز شد.


آنتونی گولچ، ناآماده یا نامطمئن


مدافع استرالیایی پرسپولیس در این بازی و در غیاب سیدجلال حسینی و محمد انصاری به عنوان زوج پل یانسکی به میدان رفت و البته نتوانست عملکرد قابل اعتماد از خود به جا بگذارد. او دو بار در دفع توپ حریف دچار اشتباه شد و پرسپولیس را به دردسر انداخت و البته میل به حضور در فضای تهاجمی تیم نیز به خوبی در نوع حرکات او دیده می شد.


الکساندر پل یانسکی


مدافع اوکراینی پرسپولیس نیز رفته رفته خود را به برانکو ایوانکوویچ تحمیل می کند. او در کنار آنتونی آنتونی گولچ وظیفه حراست از دروازه پرسپولیس را برعهده داشت و از سوی برانکو ایوانکوویچ 90 دقیقه در زمین حضور یافت و برخلاف دیگر مهره ها تعویض نشد تا شرایط بدنی اش کاملا سنجیده شود. پل یانسکی روی نبردهای هوایی موفق عمل می کرد و در بحث پوشش نیز توانست نشان دهد خصوصیات بازیکن حرفه ای را داراست اما همچنان از نظر بدنی عقب است و در کورس مقابل بازیکن حریف دسته دومی نیز ناموفق عمل می کرد و بارها متوسل به خطا شد.


محمد امین آرام طبع


آرام طبع را نمی توان جزو بازیکنان رزرو محسوب کرد اما او با توجه به مصدومیت، 4 هفته اخیر نتوانسته در ترکیب دیدار رسمی این تیم به میدان رود. مدافع چپ پرسپولیس بارها با استفاده از سرعت و تکنیک خود توانست از منطقه چپ فرصت هایی برای خود به وجود آورد و در نیمه دوم که 45 دقیقه فرصت حضور یافت این جناح را به بالانس با دیگر نقاط زمین رساند.


صادق محرمی


مدافع راست جوان پرسپولیس نیز در نیمه دوم جانشین حسین ماهینی شد اما نمایش این وینگر راست در پست غیر تخصصی چندان دلنشین نبود و به نظر می رسد هنوز از کیفیت برای حضور در ترکیب ثابت این تیم برخوردار نیست و بارها با از دست دادن توپ و پاس های اشتباهش در فاز تهاجمی تیم را دچار مشکل کرد.


احمد نوراللهی


هافبک دفاعی پرسپولیس که در فصل گذشته که در پست های وینگر چپ و راست نیز توانایی بازی دارد در دیدار برابر هف با توجه به غیبت کامیابی نیا در پست دلخواهش به میدان رفت اما خصوصیات منحصر به او باعث شد تا مشخص شود چرا برانکو ایوانکوویچ بیشتر به کامیابی نیا روی این پست توجه دارد. او همچنان دچار نوعی سردرگمی در پست هافبک جلو و دفاعی برای تیمش بود و از جنگندگی های خاص او نیز خبری نبود و بیشتر تلاش خود را صرف بحث با داور و بازیکن حریف می کرد. اما همچنان پاس های دیدنی و توپ گردانی او مورد توجه است.


ساسان انصاری


مهاجم فصل گذشته فولاد خوزستان در این فصل نتوانسته در پرسپولیس جایگاه ثابتی برای خود در خط میانی که مدنظر برانکو است به دست آورد. او در دو دیدار تدارکاتی این تیم البته توانست نظر مثبت سرمربی را به خود جلب کند اما هنوز برای رسیدن به ترکیب اصلی و جایی که برانکو ایوانکوویچ به شدت روی چهار بازیکن مورد اعتمادش نظر دارد کار زیادی پیش رو دارد. انصاری در بازی با هف سمنان نیز بارها هم تیمی هایش را در موقعیت قرار داد و یک بار نیز با شوتی راهی دور تیرک دروازه حریف را به لرزه درآورد و امیدوار است با روند رو به رشدش جای بیشتری در ترکیب به خود اختصاص دهد.


پریمیوف

مهاجم اوکراینی پرسپولیس در دو بازی اخیر دوستانه این تیم دو گل به ثبت رسانده و البته فرصت های زیادی را از دست داده. او مقابل شهرداری همدان با ضربه پا و برابر حریف سمنانی با سر گلزنی کرد تا نشان دهد به عنوان مهاجم حرفه ای از توپ ها به خوبی می تواند سود ببرد. اما در همین دیدار روز گذشته نیز بارها فرصت های خوب گلزنی را از دست داد. مهمترین خصوصیت منفی پریمیوف را در حال حاضر می توان ناتوانی او در عبور مستقیم از مدافع حریف نامید که بارها باعث شد او مقابل مدافعان کم و نام نشان حریف ناکام بماند.


حامد آقایی، احسان علوان زاده و محمد رحمتی


از دیگر بازیکنانی که روز گذشته برابر هف سمنان برای پرسپولیس به میدان رفتند می توان به حامد آقایی در خط دفاعی، احسان علوان زاده و رحمتی در خط میانی اشاره کرد. آقایی و علوان زاده هنوز راه درازی برای رسیدن به ترکیب ثابت و حتی رزرو پیش روی خود دارند و در این بین رحمتی توانست نشانه های خوبی از خود در این دیدار به جا بگذارد. رحمتی در خط میانی پرسپولیس نشان داد می تواند جانشین خوبی در کلاس خودش برای محسن مسلمان باشد و این امیدواری را به نمایش گذاشت.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • <br />حمله شدید هواداران پرسپولیس به پیج روزنامه گل آشغال و لجن در اینستاگرام GIF{}61<br /><br />آدرس پیج: goalnewspaper GIF{}61<br /><br />زردنامه گل قبلا هم دروغکی نوشته بود برانکو تهدید کرده اگه سید جلال بیاد سکو نشین می شه! GIF{}61 <br /><br />pic.ir/images/ex7ynlk1x5v981anxlio.jpg" alt="http://8pic.ir/images/ex7ynlk1x5v981anxlio.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" /><br /><br />این روزنامه سر برگشتن طارمی هم حواشی زیادی علیه پرسپولیس ایجاد کرده بود! GIF{}61<br /><br />سگ تو روح این روزنامه و سردبیر نجس خور و آشغالش GIF{}61<br /><br />هواداران پرسپولیس بریزن و هر فحشی می تونن نثار این روزنامه و سردبیر لجنش کنن gif{2} <br /><br />تا الان 2/600 فحش و توهین در آخرین پست ، براشون ارسال شده است.. gif{2} <br /><br />در حالی که پستای قبلیشون حداکثر 100 کامنت داشت! gif{2}

  شنبه 06 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • <br /><br />فشارهای جدید هواداران پرسپولیس برای بازگشت رامین رضاییان gif{2} <br /><br /><br />برانکو اعلام کرده موضوع رامین رضاییان رو به باشگاه واگذار کرده 8) <br /><br />و گفته هر تصمیمی باشگاه بگیره ، قبول می کنم 8) <br /><br />سپاهان و ذوب آهن و تراکتور و ذوب آهن افتادن دنبال رامین . :-| <br /><br />باید فشار بیاریم تا رامین رضاییان تو پرسپولیس بمونه ، تا رقیبامون قوی تر نشن. gif{2} <br /><br />گولیچ بعد از گذشت 2 ماه هنوز نا آماده است. باید با گولیچ فسخ کنن. gif{}14 <br /><br />حمله هواداران پرسپولیس به پیج های زیر برای بازگشت رامین رضاییان :<br /><br />اینستاگرام برانکو: ivankovic_branko<br /><br />اینستاگرام کریم باقری: karimbagherii6<br /><br />اینستاگرم حسیین خبیری: khabiri.hossein<br /><br />اینستاگرام پندار خمارلو: pkhomarlou<br /><br />اینستاگرام هدایتی: hosseinhedayatidoolabi<br /><br />اینستاگرام مربی کروات تیم: sreten_cuk<br /><br />اینستاگرام بدنساز کروات تیم: mstile7<br /><br />اینستاگرام رامین رضاییان: raminrezaeian<br /><br />اینستاگرم علی کریمی: aliiiiiiiikarimi8<br /><br />اینستاگرم علی پروین: aliparvin07<br /><br />اینستاگرام باشگاه پرسپولیس: fcperspolis_official<br /><br />pic.ir/images/rioukw6vx8v2h7lp6h3i.jpg" alt="http://8pic.ir/images/rioukw6vx8v2h7lp6h3i.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />

  جمعه 05 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • ..بافروپاشی شاهین.مردم حساسیت بیشتری به تیم پرسپولیس نشان دادندبطوریکه به طهران ختم نمیشدبلکه این نمادواین اسم سرتاسرایران رافرگرفت.بطوریکه درباریان چاره ای برآن ندیدند.واین ابهت وطرفداری روزبه روزبیشتروبیشترمیشد..تارسیدبه انقلاب جمهوری اسلامی..ومقررگردیددرسال65نام این تیم راازپرسپولیس به پیروزی تغییردهندتابلکه ازمحبوبیت وکثرت مردم بکاهندونماداعتراض یک ملت رابه فراموشی بسپارند.امابازهم ملت دراستادیومهانام پرسپولیس رایکصداتشویق میکردندونام مستعارپیروزی رامحونمودند..واین بودحکایت یک ملت ویک تیم وآنهم پرسپولیس..جالب است بدانیددرسال1394تیمهای پرسپولیس واستقلال راباقیمت پایه سیصدمیلیارد تومان به مزایده گذاشتندتابااین مبلغ هنگفت کسی جرأت خریداین تیمهارانداشته باشداماتاجایی که خودمسئولین فکرش راهم نمیکردندپرسپولیس با5پاکت مشتری وتیم استقلال بدون هیچ پاکتی..مزایده صورت گرفت..وحتی وزیراقتصادآقای نعمت زاده این مزایده فروش راردکرده وگفتن مافکرش رانمیکردیم این پرسپولیس این چنین استقبال خیره کننده ای داشته باشدحتی به مزاح به خبرگزاریهاگفتن.. چنانچه رقم مزایده مارقمهای صفرجلوی عدد..بی نهایت بودبازهم این پرسپولیس خریدارداره...پس نخواهیم فروخت..آری دوستان خودشماقضاوت کنیدچه تفاوت بسیاروحشتناکی میان این دوتیم وجودداردکه اصلاقابل قیاس نمیباشد..پس ماراملامت نکنیداگردیوانه تیم ملت یعنی پرسپولیس باشیم♥
  <br />سلام عباس<br />
  حتی بدون ملی پوشان بازم یه تیم کامل داریم <br />واقعا دست مریزاد آقای برانکو<br />بعد سالها داریم پرسپولیس واقعی رو میبینیم
  <br />درود بر اقای بابایی

  جمعه 05 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • ..بافروپاشی شاهین.مردم حساسیت بیشتری به تیم پرسپولیس نشان دادندبطوریکه به طهران ختم نمیشدبلکه این نمادواین اسم سرتاسرایران رافرگرفت.بطوریکه درباریان چاره ای برآن ندیدند.واین ابهت وطرفداری روزبه روزبیشتروبیشترمیشد..تارسیدبه انقلاب جمهوری اسلامی..ومقررگردیددرسال65نام این تیم راازپرسپولیس به پیروزی تغییردهندتابلکه ازمحبوبیت وکثرت مردم بکاهندونماداعتراض یک ملت رابه فراموشی بسپارند.امابازهم ملت دراستادیومهانام پرسپولیس رایکصداتشویق میکردندونام مستعارپیروزی رامحونمودند..واین بودحکایت یک ملت ویک تیم وآنهم پرسپولیس..جالب است بدانیددرسال1394تیمهای پرسپولیس واستقلال راباقیمت پایه سیصدمیلیارد تومان به مزایده گذاشتندتابااین مبلغ هنگفت کسی جرأت خریداین تیمهارانداشته باشداماتاجایی که خودمسئولین فکرش راهم نمیکردندپرسپولیس با5پاکت مشتری وتیم استقلال بدون هیچ پاکتی..مزایده صورت گرفت..وحتی وزیراقتصادآقای نعمت زاده این مزایده فروش راردکرده وگفتن مافکرش رانمیکردیم این پرسپولیس این چنین استقبال خیره کننده ای داشته باشدحتی به مزاح به خبرگزاریهاگفتن.. چنانچه رقم مزایده مارقمهای صفرجلوی عدد..بی نهایت بودبازهم این پرسپولیس خریدارداره...پس نخواهیم فروخت..آری دوستان خودشماقضاوت کنیدچه تفاوت بسیاروحشتناکی میان این دوتیم وجودداردکه اصلاقابل قیاس نمیباشد..پس ماراملامت نکنیداگردیوانه تیم ملت یعنی پرسپولیس باشیم♥

  جمعه 05 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • ♥چراپرسپولیس راتیم ملت نامیدند؟♥حکایت عجیبی است.این داستان ازجایی شروع شدکه..عده ای دانشجوباتفکرژورنالیستی وایده های اعتراضی. ازکوچه ای درطهران بنام کوچه لوطیهادرحال گذربودند.کودکانی راباپای برهنه درحال بازی فوتبال می دیدندکه دوان دوان به دنبال توپ بودند.پسربچه ای راباموهای بلندوفرفری که همه اورابنام شاهین بودفریادمیزدندوتمام محله ازبزرگ تاکوچک محوتماشای اوبودندواگرحرکتی یاضربه ای به توپ میزدهمه یکصداشاهین.شاهین.راتشویق میکردند.یکی ازدانشجویان ازبچه های محل پرسیدچرااین همه هیاهوبه راه می اندازید.واین همه شاهین راتشویق میکنید.اودرجواب گفت...صدای بلندشاهین گفتن مابرای ترساندن بچه های یک کوچه بالاترماست که بیشترآنهاازبچه های حکومتند...همه به فکرفرورفتند.مدتی گذشت ویک روزدرزیرزمینی دانشگاه تهران پچ پچ های دانشجویان درگوش همدیگردورمیزد.وتصمیم برآن شدتیم شاهین تأسیس گردد..درهمه جاازکوچه.ومحله قهوه خانه گرفته تادانشگاهها.صحبت ازشاهین بود.بازیکنان آن همه لوطی سفت. مرامشون مردانگی.ازبچه های جنوب تهران.نازی آباد.راه آهن وغیره بودند.محال بودجای تجمعی باشدوصحبت شاهین نباشد..درآن دوران تیم تاج تیم دربارشاه.شهرت خاص وعام بود.همه بچه پولدارهاودرباریان درآن توپ میزدند.واین بهترین بهانه بودبرای یک مسابقه فوتبال بین تاج وتیم شاهین.غوغایی درشهربه راه می افتادانگارزلزله ای بودوطهران راتکان میداد...وچنین آغازشد. ازرادیوباصدای مجری معروف بهمنش..شنوندگان ارجمندصدای ماراازامجدیه میشنوید..و درکافه وبازارمی پیچید.استادیوم امجدیه یک طرفش ملت بودویک طرفش درباریان.وای خدای من عجب هیاهویی.آری تیم شاهین بهانه ای بودونمادی برای اعتراض یک ملت.چنانچه تیم تاج گلی به ثمرمیرساندهمه باپای خودبرروی کف سیمانی استادیوم میزدندشاه این..شاه این..یعنی شاه زیرپای ما..این شعارهابیشتروبیشترمیشد.دانشجویان کارخودشون راکردند.شهرشده بودشاهین.اسطوره اعتراض..یک روزارتشبدفردوست.یکی ازدوستان باوفای دربارحکومتی.به نزدشاه رفت وداستان تیم شاهین راتعریف نمودوالاحضرت همایونی دستورسریع انحلال تیم شاهین رادادندواین چنین شدکه بامنحل شدن این تیم به یک باره بازیکنان قدیمی ازجمله کلانی.عرب.وهمچنین دانشجویان معترض تصمیم گرفتندنام آنراپرسپولیس بنامند. ادامه دارد

  جمعه 05 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • حتی بدون ملی پوشان بازم یه تیم کامل داریم <br />واقعا دست مریزاد آقای برانکو<br />بعد سالها داریم پرسپولیس واقعی رو میبینیم

  جمعه 05 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • پارسال که قالب مشکل داشت. <br /><br />یه بلوک اضافی اون بالا بود. واقعا ضد حالی بود برای سایت.<br /><br />خبرا باید چسبیده باشن به بالای سایت مثل الان<br /><br />فعلا با اجازه
  <br />خداحافظ gif{3}

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • پارسال قبل از دربی رفت فقط من توی سایت بودم gif{}38
  <br />پارسال که قالب مشکل داشت. <br /><br />یه بلوک اضافی اون بالا بود. واقعا ضد حالی بود برای سایت.<br /><br />خبرا باید چسبیده باشن به بالای سایت مثل الان<br /><br />فعلا با اجازه

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • اون که آره. قبل از بازی با تراکتور خصوصا قبل از دربی شلوغ میشه. GIF{}56 <br /><br />که من از الان امییدوارم دربی رو نبازیم و حداقل مساوی کنیم. GIF{}56 <br /><br />اما به هر حال این مشکلم تاثیرر داشته. امیدوارم قالب جدید قابیلت های خوبی داشته باشه. GIF{}56 <br /><br />فعلا من برم حموم gif{}38
  <br />پارسال قبل از دربی رفت فقط من توی سایت بودم gif{}38

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • قربانت gif{}32 <br />ولی خلوت شدن الان ربطی به این موضوع نداره به دلیل تعطیلی مسابقات الان خلوت شده اگه دوباره لیگ شروع بشه اینجا شلوغ میشه
  <br />اون که آره. قبل از بازی با تراکتور خصوصا قبل از دربی شلوغ میشه. GIF{}56 <br /><br />که من از الان امییدوارم دربی رو نبازیم و حداقل مساوی کنیم. GIF{}56 <br /><br />اما به هر حال این مشکلم تاثیرر داشته. امیدوارم قالب جدید قابیلت های خوبی داشته باشه. GIF{}56 <br /><br />فعلا من برم حموم gif{}38

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • [hide]<br />محمد باقر جان با اجازه ات من برم حموم GIF{}56 [/hide]<br /><br />اگه یه قالب شیک بیارن سایت حسابی شلوغ میشه.<br /><br />همین الان هم کم کم داشت گرم می شد که این مشکل پیش اومد که لیست آنلاینی ها اینطوری شد!
  <br />قربانت gif{}32 <br />ولی خلوت شدن الان ربطی به این موضوع نداره به دلیل تعطیلی مسابقات الان خلوت شده اگه دوباره لیگ شروع بشه اینجا شلوغ میشه

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • با موبایل هم من شنیدم خوب بود GIF{}56 <br /><br />فقط سرعتش گیر داشت <br />
  <br />ولی خودمم یه بار با موبایل اومدم اصلا خوب نبود<br />البته فقط یه مشکل نداشت مشکلات دیگه ای هم داشت<br />البته واسه مدیران قالب خوبی بود

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • [hide]<br />محمد باقر جان با اجازه ات من برم حموم GIF{}56 [/hide]<br /><br />اگه یه قالب شیک بیارن سایت حسابی شلوغ میشه. GIF{}56 <br /><br />همین الان هم کم کم داشت گرم می شد که این مشکل پیش اومد که لیست آنلاینی ها اینطوری شد! GIF{}56

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • اکثر کاربرا ناراضی بودن چون روی موبایل زیاد باکیفیت نبود
  <br />با موبایل هم من شنیدم خوب بود GIF{}56 <br /><br />فقط سرعتش گیر داشت <br />

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • <br />محمد باقر قبول داری قالب قبلی سایت خوب بود و فقط 1 مشکل داشت؟ GIF{}56
  <br />اکثر کاربرا ناراضی بودن چون روی موبایل زیاد باکیفیت نبود

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • <br />اون مشکل هم سرعتش بود. خیلی کند بود.<br /><br />ولی قالبش زیبا بود.<br /><br />ای کاش همون قالب رو نگه می داشتن و مشکل سرعتش رو حل می کردن

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • <br />محمد باقر قبول داری قالب قبلی سایت خوب بود و فقط 1 مشکل داشت؟ GIF{}56

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • تلگرام روی هر چیزی باید نصب بشه gif{}41
  <br />ویندوز من بعضی فایلای درایو سیش حذف شدن. خیلی برنامه ها رو نمی خونه.<br />باید ویندوز رو کامل عوض کنم.

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • <br />از طرف من ازشون بپرس محمد باقر جان GIF{}56
  <br />مشکل دقیقا کجاست؟<br />نمیتونی نصبش کنی؟

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • <br />هنوز جواب ندادن محمد باقر جان؟ GIF{}56

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • آره بابا. خیلی نرم افزارا رو کامپیوترم نصب نمیشه <br />اینم نشد.<br /><br />فک کنم باید ویندوزش عوض کنم
  <br />تلگرام روی هر چیزی باید نصب بشه gif{}41

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • <br />از طرف من ازشون بپرس محمد باقر جان GIF{}56

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • مگه میشه؟<br />خصوصی چک کن
  <br />آره بابا. خیلی نرم افزارا رو کامپیوترم نصب نمیشه <br />اینم نشد.<br /><br />فک کنم باید ویندوزش عوض کنم

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • من که تلگرام ندارم هنوز. هر کاری کردم نصب نشد GIF{}56 <br /><br />نترس نمی کشندت gif{}38
  <br />مگه میشه؟<br />خصوصی چک کن

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • خودت بپرس GIF{}56
  <br />من که تلگرام ندارم هنوز. هر کاری کردم نصب نشد GIF{}56 <br /><br />نترس نمی کشندت gif{}38

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • از آقا محسن و امرالله با تلگرام بپرس بببین وضعیت قالب جدید در چه مرحله ای است
  <br />خودت بپرس GIF{}56

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • این مشکل که چیز خاصی نیست.امیدوارم قالب جدید کلی قابلیت خوب داشته باشه که هممون راضی باشیم.
  <br />از آقا محسن و امرالله با تلگرام بپرس بببین وضعیت قالب جدید در چه مرحله ای است

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • [b]آره واقعا!<br /><br />همین الان من مطمئنم 10 نفر آنلاین هستن! اما لیست فقط اسم من و جواد رو نشون می ده!<br /><br />کاربران چون اسمشون تو لیست نیست دلسرد میشن از کامنت دادن!<br /><br />فقط خدا کنه قالب جدید قابلیت های خوبی داشته بباشه تا سایت گرم بشه.[/b]
  <br />این مشکل که چیز خاصی نیست.امیدوارم قالب جدید کلی قابلیت خوب داشته باشه که هممون راضی باشیم.

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • ان شا الله قالب خوبیه و خدا کنه قابلیت های خوبی هم داشته باشه
  <br />[b]آره واقعا!<br /><br />همین الان من مطمئنم 10 نفر آنلاین هستن! اما لیست فقط اسم من و جواد رو نشون می ده!<br /><br />کاربران چون اسمشون تو لیست نیست دلسرد میشن از کامنت دادن!<br /><br />فقط خدا کنه قالب جدید قابلیت های خوبی داشته بباشه تا سایت گرم بشه.[/b]

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • اگه قالب جدید خوب باشه همه چی حل می شه.<br /><br />الان یه مشکل بزرگ اینه که لیست آنلاینی ها مشکل داره<br /><br />کاربر آنلاین میشه ولی اسمش رو نمی بینه! به همین خاطر دلسرد می شه از کامنت دادن!<br /><br />خدا کنه قالب جدید خوب باشه
  <br />ان شا الله قالب خوبیه و خدا کنه قابلیت های خوبی هم داشته باشه

  پنج شنبه 04 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
بارگذاری بیشتر ...

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter