در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برد سه گله پرسپولیس در دربی جوانان

پرسپولیس کلاب: جوانان قرمزپوش موفق شدند آبی پوشان را با شکستی سنگین بدرقه کنند.

 دربی جوانان تهران با برتری پرگل قرمزهای پایتخت به پایان رسید. پرسپولیسی ها با هدایت عبدالله نژاد موفق شدند در حالیکه نیمه اول را با برتری دو بر صفر به پایان رسانده بودند، در نیمه دوم نیز بازی را با نتیجه سه بر یک به نفع خود تمام کنند تا پرسپولیس برنده دربی جوانان باشد.

برد سه گله پرسپولیس در دربی جوانان
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۰۰:۳۸ |
کد خبر : ۸۰۴۷ |
اخبار مسابقات

*سینا مهدوی، ارسلان آزادی و محمد نوری گلزنان تیم پرسپولیس در این دیدار بودند و تنها گل استقلال را پویا بالی به ثمر رساند.


*قنبرپور و ورمزیار مدیران آکادمی دو باشگاه در ورزشگاه حاضر بودند.

 
*سیاوش اکبرپور سرمربی استقلال در کنار خط بارها نسبت به عملکرد ضعیف بازیکنان خود واکنش نشان داد و با صدای بلند آنها را مورد خطاب قرار داد.


*اولین دربی در حالی به نفع قرمزها به پایان رسید که روز چهارشنبه نیز دربی امیدها برگزار خواهد شد و نبرد سنتی سرخابی ها در لیگ برتر نیز 26 شهریور برگزار می شود.

 
*نزدیک به 300 هوادار با حضور در این ورزشگاه، نظاره گر دربی جوانان سرخابی های پایتخت شدند که بیشتر آنها را اعضای کانون هواداران دو باشگاه تشکیل می دهند.


*سیاوش اکبرپور سرمربی تیم جوانان استقلال است و عبدالله نژاد به عنوان سرمربی پرسپولیس فعالیت می کند.


*صادق ورمزیار و مصطفی قنبرپور که مدیران آکادمی سرخابی های پایتخت هستند از نزدیک نظاره گر این دیدار بودند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • <br /># علی کریمی : بازگشت رامین به پرسپولیس مثمرثمر است <br /><br /># رضا شاهرودی: رضاییان قتل که نکرده، ۱۰ بار هم عذرخواهی کرده است. <br /><br /># فرشاد پیوس : پرسپولیس نیاز مبرمی به رضاییان دارد. برانکو بگذارد او برگردد.<br /><br /># ابوالقاسم پور : پرسپولیس با رضاییان قوی تر می شود.<br /><br /># حمید درخشان : برانکو منافع باشگاه را در نظر بگیرد و بگذارد رضاییان برگردد.<br /><br /># ناصر ابراهیمی : مسئولان پرسپولیس ، رضاییان را ببخشند.<br /><br /># پنجعلی : رامین با اتفاقاتی که رخ داد تنبیه شد و بد نیست که او را به پرسپولیس برگردانند.<br /><br />pic.ir/images/aljodjvgoxiqdzl5brrq.jpg" alt="http://8pic.ir/images/aljodjvgoxiqdzl5brrq.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />

    حدود 1 سال قبل
  • جواد نوریه نه محمد نوری gif{}27

    حدود 1 سال قبل

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter