در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

پایان دربی امیدهای سرخابی با نتیجه تساوی

پرسپولیس کلاب : دو تیم امیدهای استقلال و پرسپولیس در یک دیدار پربرخورد در نهایت به نتیجه مساوی دست یافتند.

امیدهی دو تیم بزرگ پایتخت در چارچوب مسابقات لیگ استان تهران برابر هم صف‌آرایی کردند که این بازی در پایان با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید. این بازی پربرخورد و پرحاشیه دو پنالتی هم به همراه داشت تا سهم هر تیم یک پنالتی باشد.

پایان دربی امیدهای سرخابی با نتیجه تساوی
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۶/۱۱ - ۰۰:۳۱ |
کد خبر : ۸۰۵۱ |
اخبار مسابقات


داربی امیدهای سرخابی با دو گل از شاهین طاهر خانی برای سرخ‌ها(یک گل از روی نقطه پنالتی) و دو گل از امیدنورافکن و فردین نجفی در دقیقه نود و از روی نقطه پنالتی برای امیدهای استقلال به پایان رسید.


البته این بازی با حواشی هم همراه بود و پنالتی گرفته شده برای پرسپولیسی‌ها باعث اعتراض کادر استقلال به این تصمیم شد، تا جایی که قصد بیرون کشیدن بازیکنان خود را از زمین داشتند، اما بازی در نهایت ادامه پیدا کرد و پنالتی که داور برای استقلال در دقیقه 90 گرفت، بازی را به تساوی کشاند.


گفتنی است روز گذشته بازی جوانان استقلال و پرسپولیس هم برگزار شد که در پایان با نتیجه 3 بر 1 به سود سرخ‌ها به پایان رسید.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • <br />نظرات پیشکسوتان و بزرگان پرسپولیس درباره بازگشت رامین رضاییان :<br /><br /># علی پروین : موضوع رضاییان حل می شود و به پرسپولیس باز می گردد<br /><br /># علی کریمی : بازگشت رامین به پرسپولیس مثمرثمر است <br /><br /># رضا شاهرودی: رضاییان قتل که نکرده، ۱۰ بار هم عذرخواهی کرده است. <br /><br /># رهبری فرد : رضاییان بهترین دفاع راست ایران است. بازگشت او به پرسپولیس کمک می کند.<br /><br /># فرشاد پیوس : پرسپولیس نیاز مبرمی به رضاییان دارد. برانکو بگذارد او برگردد.<br /><br /># ابوالقاسم پور : پرسپولیس با رضاییان قوی تر می شود.<br /><br /># حمید درخشان : برانکو منافع باشگاه را در نظر بگیرد و بگذارد رضاییان برگردد.<br /><br /># ناصر ابراهیمی : مسئولان پرسپولیس ، رضاییان را ببخشند.<br /><br /># پنجعلی : رامین با اتفاقاتی که رخ داد تنبیه شد و بد نیست که او را به پرسپولیس برگردانند.<br /><br />pic.ir/images/aljodjvgoxiqdzl5brrq.jpg" alt="http://8pic.ir/images/aljodjvgoxiqdzl5brrq.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />

    شنبه 13 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter