در مقابل

1396/07/29
نفت تهران

نفت تهران

پرسپولیس تهران

شنبه 29 مهر 1396

آزادی تهران - 16:45

پرسپولیس (2)-نفت تهران(0)

دیدار بین دو تیم پرسپولیس و نفت تهران در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت 16:30 امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که سرخپوشان با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسیدند. گادوین منشا (73) و علی علیپور (84 - پنالتی) زوج جدید خط حمله پرسپولیس برای این تیم گلزنی کردند.

 • `90+4 پایان بازی ،پرسپولیس با این پیروزی به سومین برد فصل خود مقابل نفت تهران (سوپرجام و لیگ برتر) رسید و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کرد.
 • `90+3 پرسپولیسی‌ها صاحب موقعیت مناسبی برای گلزنی شدند که پاس داخل محوطه جریمه را مدافعان نفت دور کردند.
 • `90+1 پنالتی اعلام شده برای نفت تهران با ضربه محکم بوعذار تنها تیرک دروازه پرسپولیس را به لرزه در آورد و در نهایت یک ضدحمله برای سرخپوشان رقم خورد.
 • `90 دریافت کارت زرد توسط علی علیپور از پرسپولیس
 • `85 پرسپولیس 2 نفت تهران 0: ( دقیقه 85، علی علیپور): دیگر مهاجم سرخپوشان که روی گل اول، پاس منتهی به گل را به ثبت رسانده بود، مامور نواختن پنالتی شد که ضربه اش را برخلاف حرکت فراهانی به تور دروازه نفت چسباند.
 • `83 روی یک ضدحمله علی علیپور توپ خوبی نصیب وحید امیری در مصاف تک به تک با فراهانی کرد که خطای دروازه بان نفت روی این بازیکن با اعلام پنالتی برای سرخپوشان همراه شد.
 • `78 پاس در عمق وحید امیری برای منشا، با مشایعت دو مدافع نفت همراه شد که هواداران اعتقاد به پنالتی داشتند که داور دستور به ادامه بازی داد.
 • `77 ارسال کرنر از سوی بشار رسن روی تیر دوم به شجاع خلیل زاده رسید که ضربه سرضرب این بازیکن با کمترین اختلاف راهی اوت شد.
 • `72 پرسپولیس 1 نفت تهران 0 (دقیقه 72، گادوین منشا): ارسال از سمت راست و تاثیر نصفه و نیمه علیپور در تیر دوم به منشا رسید تا او با ضربه تمام کننده دروازه نفت را باز کند.
 • `63 پرتاب اوت وحید امیری با ضربه سر رو به عقب بنگر پیش از مهاجمان پرسپولیسی نصیب میلاد فراهانی شد.
 • `63 دریافت کارت زرد توسط شجاع خلیل زاده از پرسپولیس
 • `62 دریافت کارت زرد توسط سامان آقازمانی از نفت تهران
 • `56 حرکات فوق العاده بازیکنان پرسپولیس تا پشت محوطه جریمه در نهایت با ارسال ناموفق بشار رسن ناکام ماند تا آنها از ثبت یک گل دیدنی محروم بمانند.
 • `45 شروع نیمه دوم.
 • `45+3 پایان نیمه اول با نتیجه تساوی.
 • `45+2 روی ارسال بلند بیرانوند و پاس به عقب منشا، فرصت خوبی نصیب علی پور شد که شوت این بازیکن با فاصله کم راهی اوت شد.
 • `40 حرکات تکنیکی بازیکنان پرسپولیس و رد و بدل شدن چند پاس در نهایت با ضربه علی علیپور از پشت محوطه جریمه به سادگی در اختیار فراهانی قرار گرفت.
 • `34 دریافت کارت زرد توسط هاشم بیگ زاده از نفت تهران
 • `23 روی ارسال کرنر و رفت و برگشت درون محوطه جریمه توپ خوبی نصیب کمال کامیابی نیا شد که این بازیکن از فاصله شش قدم و تک به تک با فراهانی مقابل او ناکام ماند و ضربه آرامش در اختیار گلر نفت قرار گرفت.
 • `20 حرکت پرسپولیسی ها پشت محوطه جریمه و ارسال پاس عمقی برای منشا با ضربه ناقص این مهاجم و دفع فراهانی همراه شد و در برگشت مدافعان توپ را دور کردند.
 • `9 اینبار ارسال منشا فرصت خوبی را نصیب وحید امیری کرد که تعلل این بازیکن در شش قدم باعث دفع ضربه او توسط مدافع نفت شد.
 • `32 اشتباه از محسن بنگر فرصت خوبی را نصیب علیپور کرد که این بازیکن در حالی که می‌توانست درون محوطه جریمه به سمت دروازه شوت بزند، به قصد ارسال پاس عرضی برای منشا این فرصت را از دست داد.
 • `8 ارسال زمینی مناسب از هاشم بیگ زاده، در آستانه ضربه زنی توسط آل کثیر، توسط شجاع خلیل زاده دفع شد.
 • `5 اولین حرکت جدی سرخپوشان با کسب یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه که گادوین منشا آن را به سر مدافع نفت که دیوار دفاعی را تشکیل داده بود کوبید.

تساوی پرسپولیس مقابل سایپا/ درگیری علیپور و سلفی باقری و ایگور پانادیچ با هواداران

پرسپولیس کلاب : دو تیم پرسپولیس و سایپا در ورزشگاه شهیدکاظمی در یک دیدار جذاب دوستانه به تساوی پرگل دست یافتند.

سرخپوشان در دیداری دوستانه از ساعت 18:08 امروز چهارشنبه دهم شهریور ماه در ورزشگاه شهید کاظمی با ترکیب رادوشوویچ ، پل یانسکى، گولچ، ماهینى، ربیع خواه، کامیابى نیا، نوراللهى، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، على علیپور، پریمیوف به مصاف تیم سایپا رفتند.

تساوی پرسپولیس مقابل سایپا/ درگیری علیپور و سلفی باقری و ایگور پانادیچ با هواداران
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۶/۱۱ - ۰۰:۴۰ |
کد خبر : ۸۰۵۳ |
اخبار مسابقات

پیش از آغاز بازی، برانکو و فرکی از امکانات ورزشگاه شهید کاظمی دیدن کردند.

هواداران از روی سکوها، بازیکنان و اعضای تیم پرسپولیس وسایپا را مورد تشویق قرار دادند.

حضور اصحاب رسانه در ورزشگاه جالب توجه بود.

هوای خوب، زمین چمن مطلوب و دو تیم آماده پرسپولیس و سایپا نوید یک بازی دوستانه دیدنی را می دادند.

پرسپولیس با لباس قرمز و سایپا با لباس سبز به میدان رفتند. همچنین تیم داوری با لباس های زرد وارد زمین شدند.

حسین ماهینی و ابراهیم صادقی کاپیتان‌های دو تیم در کنار تیم داوری حاضر شدند.

این دیدار از ساعت 18:08 با سوت داور آغاز شد.

سایپا در ضلع شمالی زمین مستقر شد و آغازگر بازی بود.

در دقیقه 2 ارسال علی علیپور از چپ روی سر مهاجم پرسپولیس فرود آمد و ضربه پریموف از روی دروازه سایپا گذشت.

در دقیقه 3 اشتباه خط دفاعی پرسپولیس اولین گل این دیدار را برای میهمان رقم زد.

 در دقیقه 8 علی علیپور بار دیگر با یک توپگیری خوب موقعیت مناسبی را بوجود آورد که سرخپوشان به یک کرنر رسیدند. ارسال کرنر روی پای علیپور نگرفت و توپ به بیرون رفت.

در دقیقه 20 پریموف پس از عبور از مدافعان سایپا گل تساوی را به ثمر رساند.

در دقیقه 24 هواداران یاد و خاطر هادی نوروزی را گرامی داشتند.

در دقیقه 26 ابراهیم صادقی گل دوم سایپا را به ثمر رساند.

در دقیقه 30 شوت پای چپ احمد نوراللهی با فاصله اندک از کنار دروازه سایپا به بیرون رفت.

در دقیقه 31 سایپا اولین تعویض خود را انجام داد.

در دقیقه 32 شوت زیبا و فنی علی علیپور تور دروازه سایپا را به لرزه در آورد.

در دقیقه 41 بار دیگر شوت محکم و خوب نوراللهی، هواداران را به وجد آورد و توپ از کنار دروازه سایپا گذشت.

همکاری عالی و دیدنی علیپور و پریموف موقعیت خطرناکی را روی دروازه سایپا خلق کرد.

این دیدار در پایان نیمه نخست با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

پرسپولیس در نیمه دوم با دو تعویض به میدان آمد. امید عالیشاه به جای پریموف و ساسان انصاری به جای احمد نوراللهی وارد زمین شدند.

سرخپوشان آغازگر بازی در نیمه دوم بودند.

در دقیقه 55 علی علیپور در یک حرکت زیبا در محوطه جریمه سایپا متوقف شد و داور در یک صحنه مشکوک، ادامه بازی را اعلام کرد.

در دقیقه 57 شوت زمینی امید عالیشاه با مهار دروازه بان سایپا به کرنر رفت. ضربه کرنر توسط مسلمان از سمت راست ارسال شد و با ضربه سر احمدزاده توپ از کنار دروازه حریف گذشت.

در دقیقه 60 حرکت زیبای علی علیپور با حرکت خشن مدافع سایپا مراه شد و حاصل آن یک ضربه ایستگاهی برای سرخپوشان بود. ارسال مسلمان خطرساز بود اما مهار شد.

در دقیقه 63 بار دیگر محسن مسلمان پشت ضربه ایستگاهی از سمت راست قرار گرفت و ضربه اش از روی دروازه سایپا گذشت.

در دقیقه 65 برانکو پنج بازیکن را به طور همزمان به زمین فرستاد. پریموف، نوراللهی، آرام طبع، زاهدی از جمله بازیکنان تعویضی بودند. همچنین ربیع خواه به جای گولچ وارد زمین شد.

در دقیقه 66 حسین فرکی دست به یک تعویض دیگر زد و غلامرضا رضایی را از زمین خارج کرد.

در دقیقه 70 ارسال کرنر نوراللهی از سمت راست با ضربه سر زاهدی، توپ از بالای دروازه سایپا گذشت.

در دقیقه 75 در پی یک برخورد خشن از سوی بازیکن سایپا، امید عالیشاه با مصدومیت از ناحیه صورت مواجه شد و برای مداوا در کنار زمین حضور یافت.

در دقیقه 85 سبزپوشان سایپا روی شهاب زاهدی خطا کردند و ضربه زیبای عالیشاه در دستان گلر میهمان قرار گرفت.

این دیدار در حضور علی اکبر طاهری، محمد ترکاشوند، حسین علیپور و هومن افاضلی انجام شد. ضمن اینکه پیش از این سرپرست باشگاه و معاونین وی، نیمه نخست دیدار امیدها را به نظاره نشسته بودند.

در دقیقه 90 حرکت زیبای امید عالیشاه از راست توپ خوبی را به شهاب زاهدی رساند و ضربه سر او با اختلاف اندک از روی دروازه سایپا گذشت.

این دیدار در پایان با تساوی دو بر دو خاتمه یافت.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • <br />اتحاد پرسپولیسی ها در آستانه بازی های حساس gif{2} <br /><br />[img]pic.ir/images/l6autj46ta9qxzbnrvxa.jpg" alt="http://8pic.ir/images/l6autj46ta9qxzbnrvxa.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />pic.ir/images/l6autj46ta9qxzbnrvxa.jpg" alt="http://8pic.ir/images/l6autj46ta9qxzbnrvxa.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />[/img]

  سه شنبه 16 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • <br />نظرات پیشکسوتان و بزرگان پرسپولیس درباره بازگشت رامین رضاییان :<br /><br /># علی پروین : موضوع رضاییان حل می شود و به پرسپولیس باز می گردد.<br /><br /># علی کریمی : بازگشت رامین به پرسپولیس مثمرثمر است.<br /><br /># رهبری فرد : رضاییان بهترین دفاع راست ایران است. بازگشت او به پرسپولیس کمک می کند.<br /><br /># رضا شاهرودی: رضاییان قتل که نکرده، ۱۰ بار هم عذرخواهی کرده است. <br /><br /># فرشاد پیوس : پرسپولیس نیاز مبرمی به رضاییان دارد. برانکو بگذارد او برگردد.<br /><br /># فنونی زاده : رضاییان برگردد شرایط پرسپولیس بهتر می‌شود.<br /><br /># ابوالقاسم پور : پرسپولیس با رضاییان قوی تر می شود.<br /><br /># حمید درخشان : برانکو منافع باشگاه را در نظر بگیرد و بگذارد رضاییان برگردد.<br /><br /># ناصر ابراهیمی : مسئولان پرسپولیس ، رضاییان را ببخشند.<br /><br /># پنجعلی : رامین با اتفاقاتی که رخ داد تنبیه شد و بد نیست که او را به پرسپولیس برگردانند.<br /><br /># خوردبین : با برگشتن رامین ، پرسپولیس برای آسیا هیچ مشکلی نخواهد داشت.<br /><br />pic.ir/images/aljodjvgoxiqdzl5brrq.jpg" alt="http://8pic.ir/images/aljodjvgoxiqdzl5brrq.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />

  شنبه 13 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter