در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

لیگ قهرمانی تهران

نوجوانان پرسپولیس دهمین برد را دشت کردند

تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس با برتری در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ قهرمانی تهران، دهمین برد خود در این فصل را دشت کرد.
نوجوانان پرسپولیس دهمین برد را دشت کردند
شنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۸ |
کد خبر : ۸۲۴۶ |
اخبار مسابقات

پرسپولیس کلاب: به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، منصور هاشمی در این بازی؛ امیر محمد مالمیر، سهیل اعلایی، جواد امیری، حسام حسینی، محمد جواد توکلی، اریک عاشقیان، طاها فراهانی، امیر حسین شکرالهی، محمد اکبر شاهی، مهدی فلاح، امیر حسین نوری، امیر محمد ابوالحسنی، طاها سلیمانی و حمید خدایی را به میدان فرستاد و در نهایت با گل‌های؛ مهدی فلاح، امیرحسین نوری (هر کدام دو گل) و محمد جواد توکلی در زمین پیام به پیروزی 5 بر 3 دست پیدا کرد.

 

سرمربی نوجوانان پرسپولیس در ارتباط با این بازی گفت: در هفته‌های گذشته شاهد بوده‌ایم که در روزهایی به پیروزی رسیده‌ایم ولی از روند داوری ناراحتی داشتیم و روزی هم بوده است که نتیجه نگرفتیم ولی از داوری تشکر کردم. در بازی با پیام هم هر چند به پیروزی رسیدیم ولی اشتباهات داوی به ویژه در نیمه دوم مشکل‌ساز بود.

 

وی افزود: بازیکن ما را به بدترین شکل می‌زدند ولی هیچ خطایی اعلام نمی‌شد اما جرأت نمی‌کردیم به بازیکنان آنها نزدیک شویم. فقط باید بودید و می‌دیدید تا باور کنید چقدر برای حریف ضربه ایستگاهی اعلام شد. این در حالی بود که به ما گفته بودند بازی هم ساعت 14 شروع می‌شود اما ساعت 15 سوت شروع بازی را زدند و این تاخیر تاثیر منفی بویژه روی تیم میهمان می‌گذارد.

 

همچنین تیم جوانان پرسپولیس هم که در پایان هفته سیزدهم بازی‌ها در فاصله یک امتیازی صدر جدول قرار گرفته بود، این هفته در حالی که در غیاب سجاد آقایی سه اخطاره، ایلیا مدیر روستا فرزند علی اصغر مدیر روستا را از ابتدا در ترکیب خود داشت، ابتدا با دو گل وی از نیروی زمینی پیش افتاد، اما در نهایت به تساوی دو بر دو رضایت داد.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter