در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

لیگ قهرمانی تهران

برتری امیدهای پرسپولیس در آخرین هفته از نیم فصل اول

تیم امید پرسپولیس در آخرین بازی از نیم فصل اول لیگ برتر تهران برابر حریف خود به پیروزی دست پیدا کرد.
برتری امیدهای پرسپولیس در آخرین هفته از نیم فصل اول
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۸ |
کد خبر : ۸۳۱۶ |
اخبار مسابقات

پرسپولیس کلاب: به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، شاگردان جمشید شاه‌محمدی در چارچوب دیدارهای هفته پانزدهم لیگ برتر تهران در زمین هویزه و با تک گل رضا بشیر در دقیقه 75 بازی که روی ارسال دیدنی امیر حیدری به دست آمد، به برتری دست پیدا کردند.

 

بنابر اعلام یعقوب فاطمی مقدم سرپرست تیم امید، این پیروزی در حالی به دست آمد که برای شروع این دیدار شرایط مطلوبی وجود نداشت. در شرایطی که از زمان شروع بازی گذشته بود، هنوز تیم‌های دیگری در میدان بودند و بازیکنان در عمل فرصتی برای گرم کردن نداشتند که این امر احتمال آسیب‌دیدگی را بیشتر می‌کرد.

 

بازیکنان همچنین ناچار شدند روی سکوها لباس‌های خود را عوض کنند و لحظاتی از شروع بازی هم گذشته بود که با اعتراض سرخپوشان مشخص گردید توپ بازی شرایط استانداردی ندارد که با تائید ناظر مسابقه، توپ‌ها عوض شد.

 

مسوولان تیم پرسپولیس در این بازی از حامد آقایی به عنوان یکی از ستاره‌های میدان یاد کردند. این بازیکن در نیمه اول در دفاع میانی و در نیمه دوم در پست هافبک میانی برای سرخپوشان امید به میدان رفت.

 

جمشید شاه‌محمدی در روزی که احمد بهاروند را به دلیل محرومیت و سجاد آقایی و جواد نوری خلف را به دلیل نیاز تیم جوانان در اختیار نداشت، از میثم حسین‌پور، احسان قهاری، حامد آقایی، علیرضا زارع‌نژاد، علی رمضانی، امیر حیدری، امیر باقری، مهیار رهبر، محمدحسین میرزایی، عرفان عموزاده، مرتضی خراسانی، پدرام سلطانی، مهدی رسمتی و رضا بشیر برای حضور در این بازی بهره برد.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter