در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پرسپولیس vs پدیده

لواندوفسكی را مهار كردم، طارمی را هم مهار می‌كنم

وارازدات هارویان، مدافع ملی‌پوش تیم پدیده با اشاره به دیدار این تیم مقابل پرسپولیس تاكید دارد دیدار حساسی را پیش‌رو دارند و با توجه به پربیننده بودن، این بازی جذابیت‌های خاص خودش را دارد.
لواندوفسكی را مهار كردم، طارمی را هم مهار می‌كنم
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۸ |
کد خبر : ۹۲۰۵ |
اخبار مسابقات

پرسپولیس کلاب:وارازدات هارویان، مدافع ملی‌پوش تیم پدیده با اشاره به دیدار این تیم مقابل پرسپولیس تاكید دارد دیدار حساسی را پیش‌رو دارند و با توجه به پربیننده بودن، این بازی جذابیت‌های خاص خودش را دارد.

روزجمعه مقابل پرسپولیس بازی خواهید داشت. نظرت در این ارتباط چیست.

 

بسیاری این بازی را حساس می‌دانند اما به نظر من در لیگ تمام بازی‌ها سخت هستند، اما با توجه به صدرنشینی و پرطرفدار بودن بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. ما سعی می‌كنیم با ارائه یك بازی منطقی سه امتیاز را از پرسپولیس بگیریم تا هواداران پدیده را خوشحال كنیم.

 

در طول لیگ امسال تیم پدیده نشان داده مقابل تیم‌های بزرگ خوب بازی می‌كند امیدوارهستی این امر مقابل پرسپولیس هم اتفاق بیفتد؟

 

باور كنید ما تمام بازی‌ها را خوب بازی می‌كنیم حتی هنگامی هم كه باخته‌ایم به غیر از یك بازی مستحق شكست نبودیم. من خیلی امیدوارم مقابل پرسپولیس هم یك بازی هدفمند و تاكتیكی را ارائه كنیم. رسانه‌ها هم توجه ویژه‌ای روی این بازی دارند.

 

در رویارویی با پرسپولیس باید مقابل مهاجمان نامدار این تیم مانند مهدی طارمی قرار بگیری. در این ارتباط چه صحبتی داری؟

 

در همین 12 هفته كه از لیگ گذشته با ارزیابی كه از مهاجمان ایرانی داشتم اینكه هر كدام از آنها دارای توانایی‌های خوبی هستند حالا شاید مهاجمی مانندطارمی كه در پرسپولیس بازی می‌كند بنا به توجه زیاد رسانه‌ها در دید باشد ولی پرسپولیس مهاجمان دیگر خوبی هم دارد.البته من به عنوان بازیكن خارجی از نظر اسمی مهاجمان پرسپولیس را نمی‌شناسم و سعی می‌كنم تمركزم را روی این قبیل مسائل نگذارم فقط سعی می‌كنیم در زمین خودمان پرسپولیس را شكست دهیم و من به عنوان یك مدافع سعی می‌كنم هر مهاجمی كه برابرم قرار می‌گیرد را كنترل كنم.

 

سطح لیگ ایران را چطور ارزیابی می‌كنی؟

 

تیم ملی ایران در آسیا اول است و می‌توان ادعا كرد از لحاظ كیفیت فنی هم جزو لیگ‌های خوب آسیا به شمار می رود. لیگ امسال هم ببینید بین تیم دوم تا دوازدهم 6 امتیاز فاصله است؛ یعنی رقابت خیلی به هم نزدیك است و بایك برد تا 5 رتبه ارتقا پیدا می‌كنید.با این تفاصیل تا هفته پایانی لیگ به طور دقیق نمی توان گفت جایگاه تیم‌ها چگونه خواهد بود، چراكه حتی تیم‌های قعر جدول هم شرایط خاص خودشان را دارند و از توانایی بالایی برخوردار هستند. ما مقابل گسترش بازی كردیم اصلا تیم ضعیفی نبود كه در جدول رده‌بندی جزو تیم‌های قعر جدولی باشد.

 

با توجه به اینكه همراه تیم ملی ارمنستان مقابل مهاجمانی مانند روبرتو لواندوفسکی، پیرلو، كریس رونالدو و...بازی كرده‌ای، باید برای مهار مهاجمانی مانند طارمی مشكل نداشته باشی. درست است؟

 

درست است. من مقابل چنین مهاجمانی بازی كرده‌ام همین اخیرا در بازی با لهستان یار مستقیم لواندوفسكی بودم و او را مهار كردم بازی كه حتی گل مساوی را هم خودم زدم اما باید بدانید شرایط باشگاهی با تیم ملی تفاوت دارد اما من به عنوان یك مدافع سعی می‌كنم آن چیزی كه مربیان می‌گویند را در زمین انجام دهم و فرقی هم نمی‌كند كدام مهاجم را مهار كنم.

منبع: همشهر ورزشی

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • یا برادر این مهدی طارمی است اگر نمی دانی خوب بدان و تحقیق کن و گرنه بلایی سرت می آورد که تلخترین خاطره عمرت بشه

    پنج شنبه 18 آذر 1395 - حدود 1 سال قبل
  • آفرین حواست فقط به طارمی باشه بقیه رو ولشون کن10

    پنج شنبه 18 آذر 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter