در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

خوردبين

هوادار ما حق دارد نگران باشد/نمی دانم ضرر کردیم یا نه

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از لغو بازی ضرر مالی کردیم اما ضرر فنی اش را نمی دانم.
هوادار ما حق دارد نگران باشد/نمی دانم ضرر کردیم یا نه
جمعه | ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۳:۳۳ |
کد خبر : ۹۲۱۸ |
اخبار مسابقات

پرسپوليس كلاب: محمود خوردبین در باره غیبت خود در سفر مشهد و لغو بازی امروز اظهار داشت: بنده امشب عازم مالزی هستم و راهی نداشت که کنار تیم باشم و البته بازی هم که لغو شد و از این بابت نمی دانم ضرر فنی کرده ایم یا نه اما قطعا باشگاه ضرر مالی کرده است زیرا برنامه های ما دچار تغییر شده است.

 

وی در ادامه افزود: هفته قبل به ما گفتند که به دلیل مصادف شدن بازی با شهادت امام حسن عسگری (ع) باید یک روز دیرتر برگزار شود و ما هم به احترام این روز پذیرفتیم اما مسلما دوستان در سازمان لیگ از قبل می توانستند برنامه لیگ را با توجه به مناسبت ها تنظیم کنند.

 

خوردبین اضافه کرد: امروز هم به دلیل بارش برف و با نظر مستقیم آقای بهروان بازی لغو شد. من در مشهد نبودم که زمین را ببینم اما ظاهرا شرایط بازی مهیا نبوده است و قرار شده امروز یک سالن در اختیار تیم ما بگذارند تا بچه ها در آنجا تمکرین کنند و بازی فردا برگزار شود.

 

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره صحبت های چند روز اخیر درباره جدایی محمد انصاری گفت: محمد خودش هم می داند که من چقدر دوستش دارم و دلم می خواهد او به اهدافش برسد اما از طرف دیگر دوست دارم در پرسپولیس بازی کند. برنامه درستی که باشگاه هم مد نظر دارد این است که محمد در تیم بازی کند و بعد از امام مسابقات ترانسفر شود.

 

خوردبین در پایان درباره نگرانی های هواداران پرسپولیس از بابت جدایی احتمالی انصاری،نوراالهی و عالیشاه گفت: هواداران حق دارند نگران باشند و اگر قرار است بازیکنان مورد نظر بروند باید برای آنها جایگزین پیدا شود. باشگاه با تمام توان به دنبال این کار است تا اگر نفری از ما جدا شد بجای او بازیکنی همطراز جذب شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter