در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

مدیر ورزشگاه ثامن

برای بازی فردا زمین را پاکسازی می کنیم

مدیر ورزشگاه ثامن‌الائمه شهر مشهد گفت: ما روی زمین کاور پوشیده بودیم ولی 30 درصد زمین به دلیل ورزش باد بدون کاور شد و کاورها به اطراف زمین پرت شده بود.
برای بازی فردا زمین را پاکسازی می کنیم
جمعه | ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۳:۴۶ |
کد خبر : ۹۲۲۱ |
اخبار مسابقات

پرسپوليس كلاب:  دیدار تیم‌های پرسپولیس و پدیده به دلیل بارش برف سنگین در مشهد لغو شد اما ظاهرا قسمتی از زمین بدون کاور ماند و همین موضوع باعث لغو مسابقه شده است.

 

سلاطین مدیر ورزشگاه ثامن‌الائمه شهر مشهد گفت:‌ از ساعت18 امروز پاکسازی زمین آغاز می‌شود ولی باید بگویم ما از چند روز قبل کاوری را در نظر گرفتیم و پیش از اینکه بارش برف شب گذشته آغاز شود آن را روی زمین پوشاندیم.

 

وی افزود: متأسفانه باد شدیدی شروع به وزیدن کرد و باعث شد بخشی از کاورها به کنار برود و به همین علت همان 30 درصدی که کاور نداشت، باعث شد زمین برفی و شرایط بدی روی آن ایجاد شود. در حال حاضر 70 درصد زمین دارای کاور است و تنها 30 درصد از زمین کاور ندارد که همان طور که اشاره کرد به خاطر وزش باد این اتفاق افتاد.

 

سلاطین در ادامه تأکید کرد: ما تمام تمهیدات را اندیشیده‌ایم اما بارش باران ما را هم غافلگیر کرد اتفاقاً امروز داوران از زمین بازی دیدن کردند و آنها به دلیل همین 30 درصد برفی که روی قسمتی از زمین نشسته بود، بازی را لغو کردند.

 

مدیر ورزشگاه ثامن‌الائمه شهر مشهد تأکید کرد: ما دو تیم در خراسان داریم و برای این دو تیم یک زمین در اختیار ما است باید شرایطی را ایجاد کنیم که زمین آسیب نبیند و این امکان وجود داشت که آن 30 درصد را پاکسازی کنیم ولی اگر این کار را می‌کردیم زمین خراب می‌شد و نمی‌توانستیم بازی هفته آینده سیاه‌جامگان را در این زمین برگزار کنیم.

 

وی در پایان گفت:‌به هر صورت ما برای پاکسازی زمین اقدامات لازم را از ساعت 18 انجام می‌دهیم و امیدواریم طبق دستوری که ناظر داوری خواهد داد مسابقه رأس ساعت 14 فردا برگزار شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter