در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پرسپولیس صدر نشین باقی ماند

تراکتورسازی ۲ - صنعت نفت ۲؛ ژنرال به صدر نرسید

دو تیم تراکتورسازی و صنعت نفت آبادان در یک بازی جذاب و تماشایی به تساوی به کار خود پایان دادند.
تراکتورسازی 2 - صنعت نفت 2؛ ژنرال به صدر نرسید
سه شنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۰۳ |
کد خبر : ۹۷۵۵ |
اخبار مسابقات

پرسپولیس کلاب :  تیم تراکتورسازی که در این فصل شانه به شانه تیم پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی حرکت می کند، در یکی دیگر از دیدارهای خود میزبان تیم صنعت نفت آبادان شده است. هر دو تیم دیدار هفته گذشته خود را با پیروزی پشت سر گذاشته اند؛ تیم تراکتورسازی که در فاصله 2 امتیازی صدر جدول حضور دارد، در اندیشه کسب پیروزی و بازگشت دوباره به صدر جدول است و تیم صنعت نفت آبادان به سرمربی جدید خود فیروز کریمی به دنبال کسب دومین پیروزی متوالی.

 

 

تراکتورسازی تبریز- صنعت نفت آبادان؛ ساعت  ؛۱۵ ورزشگاه یادگار امام تبریز؛ بدون تماشاگر.

داور: موعود بنیادی فر – قهرمان نجفی – محسن سلطانی – پیروز سیف الله پور؛ ناظر: محمود رفیعی.

 

 

ترکیب تراکتورسازی:

 

 

محمدرضا اخباری در درون دروزاه ،هاشم بیک زاده، خالد شفیعی، محسن بنگر، محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، جاسم کرار (90 محمد مهدی زاده)، محمد نوری(احمد نوراللهی 46)، امید عالیشاه، محمد ابراهیمی و فرزاد حاتمی(64 مهدی شریفی)

سرمربی: امیرقلعه‌نویی

 

 

ترکیب صنعت نفت آبادان:

 

 

حسن هوری- رضا نورمحمدی،مجتبی ممشلی، عزیز معبودی، حکیم نصاری، کیم، علی عبدا. زاده، محمد نیک نفس، بهادر عبدی ( 50 محمد پورمحمد ( 89 رشید آلبی))، محمد شادکام و رضا نوروزی

سرمربی: فیروز کریمی

 

 

اخطار

 

عزیز معبودی (18) - گویی هیان کیم (53) از صنعت نفت

 

محمد نوری(27) - محمد ابراهیمی (77) از تراکتورسازی

 

 

شرح گل ها

 

 

1-0(تراکتورسازی): در دقیقه 7 محمد ابراهیمی با حرکت در عرض محوطه جریمه و ضربه زیبای پای راست موفق شد دروازه حسن هوری را به شکل زیبایی باز کند.

 

1-1(صنعت نفت): در دقیقه 60 پاس کات بک علی عبدالله زاده به پشت محوطه جریمه با ضربه زیبای زبیر نیک نفس همراه شد و  گل تساوی برای صنعت نفت به دست آمد.

 

2-1(تراکتورسازی): در دقیقه 61 و بلافاصله پس از گل تساوی تیم صنعت نفت بازیکنان تراکتور خیلی زود واکنش نشان دادند و با یک پاس توی عمق امید عالیشاه را در موقعیت گلزنی قرار دادند؛ این بازیکن هم موفق شد در موقعیتی تک به تک با حسن هوری توپ را با روی پا وارد از بالای سر او عبور دهد تا اولین گل او در تبریز رقم بخورد.

 

2-2(علی عبدالله زاده): ارسال زیبای حکیم نصاری به نقطه پنالتی با ضربه سر علی عبدالله زاده همراه شد و گل تساوی صنعت نفت در دقیقه 86 به ثمر رسید.

 

 

شرح نیمه اول:

 

 

در ابتدای نیمه اول این دیدار تیم تراکتور با حمله دوم خود موفق شد به گل برتری در دقیقه 7 دست یابد؛ در این دقیقه محمد ابراهیمی با حرکت در عرض محوطه جریمه موفق شد با یک ضربه زیبا دروازه تیم صنعت نفت را باز کند. شاید بتوان گفت که در مجموع نیمه اول این دیدار و به خصوص در دقایق انتهایی تیم صنعت نفت آبادان نمایش چشم گیر تری را ارائه داد و اگر بی دقتی مهاجمین این تیم و البته واکنش خوب محمدرضا اخباری نبود، شاید دو تیم با نتیجه تساوی به رختکن می رفتند. اما این اتفاق رخ نداد تا تیم تراکتورسازی که در نیمه اول نمایش منسجمی ارائه نداد، با برتری پا به رختکن بگذارد.

 

 

دقایق حساس

 

 

دقیقه 15: شوت فنی فرزاد حاتمی با واکنش حسن هوری دفع شد.

دقیقه 19: ارسال جاسم کرار روزی یک ضربه ایستگاهی و ضربه سر محمد نوری به آرامی در دستان حسن هوری جای گرفت.

دقیقه 36: اشتباه مهدی کیانی در ارسال پاس باعث لو رفتن توپ و رسیدن آن به رضا نوروزی مهاجم صنعت نفت شد. این بازیکن هم توپ را به سمت راست ارسال کرد و با یک پاس کات بک حکیم نصاری در موقعیت عالی گلزنی قرار گرفت که ضربه او را محمدرضا اخباری به شکلی عالی دفع کرد؛ در بازگشت باز هم ضربه خطرناک نفتی ها از کنار دروازه با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه 39: باز هم نفتی در موقعیتی خطرناکی و با 4 نفر به سمت دفاع سه نفره تراکتور حمله کردند که تعلل آن ها باعث از دست رفتن موقعیت شد.

دقیقه 45: محمد شادکام در یک ضدحمله سریع صاحب موقعیت گلزنی شد که ضربه بی دقت این بازیکن باعث از دست رفتن فرصت تساوی صنعت نفت در نیمه اول شد.

دقیقه 73: ضربه مجتبی ممشلی از داخل محوطه جریمه با واکنش محمدرضا اخباری به کرنر فرستاده شد.

دقیقه 76: ضربه پای چپ جاسم کرار از پشت محوطه جریمه علیرغم اینکه توپ جلوی حسن هوری به زمین برخورد کرد، با واکنش این دروازه بان به کرنر فرستاده شد.

دقیقه 1+90: ضربه والی مهدی کیانی با شدت زیادی از پشت محوطه جریمه به سمت دروازه زده شد که با اختلاف کمی از بالای تیر افقی دروازه به بیرون رفت.

 

 

در حاشیه

 

 

* این دیدار به دلیل رفتار هواداران تیم تراکتورسازی و پرتاب گلولههای برفی در دیدار مقابل سپاهان بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.

* پس از ماه ها تیم تراکتورسازی بار دیگر در دیدار مقابل صنعت نفت به ورزشگاه یادگار بازگشته است.

* هر دو مربی خریدهای جدید خود را در بدو ورود به میدان فرستاده اند. بهادر عبدی در تیم صنعت نفت و هاشم بیک زاده در تیم تراکتورسازی تبریز.

* گل محمد ابراهیمی اولین گل ورزشگاه یادگار امام پس از بازسازی چمن آن به شمار می رود. پیش از این ماشین سازی در این ورزشگاه میزبان حریف خود بود که آن دیدار با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter