در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

سوشارا تنها نگذاشتیم،برانکوبخواهدبازی می کند/وضعیت انصاری معلوم نیست

پرسپولیس کلاب : مربی تیم پرسپولیس گفت: سپاهان پارسال قهرمان لیگ شده  و از مربی خوب و بازیکنان با تجربه برخوردار است.

 

مصطفی قنبرپور درباره وضعیت محمد انصاری برای حضور در بازی با سپاهان اظهار داشت: پزشکان تیم در این چند روز پیگیر کار محمد انصاری هستند تا این بازیکن را به شرایط ایده آل برسانند. محمد انصاری در چند بازی گذشته بسیار به پرسپولیس کمک کرده و امیدواریم بتواند در دیدار سپاهان نیز تیم پرسپولیس را همراهی کند. البته این بستگی به نظر برانکو دارد که اگر انصاری به شرایط ایده آل برسد در ترکیب قرار بگیرد یا خیر.

سوشارا تنها نگذاشتیم،برانکوبخواهدبازی می کند/وضعیت انصاری معلوم نیست
یکشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۱ |
کد خبر : ۴۳۷۱ |
اخبار بازیکنان

وی پیرامون بازی پیش رو مقابل سپاهان نیز اذعان داشت: سپاهان یکی از تیم های خوب و پخته ایران است. این تیم پارسال قهرمان لیگ شده و از مربی خوب و بازیکنان با تجربه برخوردار است. البته تیم ما هم در این فصل با نشاط و خوب ظاهر شده و بازی های قابل قبولی را ارائه داده است. امیدوارم هواداران در این بازی ما را تنها نگذارند. چون به حمایت آنها نیاز داریم و با تشویق های خود به بازیکنان تیم روحیه ببخشند. 

مربی تیم فوتبال پرسپولیس پیرامون حضور سوشا مکانی در تمرینات بیان داشت: شخص  طاهری از همان ابتدا پیگیر وضعیت سوشا مکانی بود. هدف ما این نیست که این بازیکن را تنها بگذاریم. خیلی اتفاقات در زندگی افراد می افتد که این نیز باید تجربه و درس عبرت شود. سرپرست باشگاه هدفش این بود که سوشا را تنها نگذارد. چرا که این بازیکن به تیم پرسپولیس بسیار کمک کرده است. صحبت هایی با او داشتیم و در صورتی که برانکو صلاح بداند این بازیکن در بازی های آینده پرسپولیس شرکت خواهد کرد. البته هنوز مراحل قانونی پرونده او در حال پیگیری است. امیدواریم زودتر این موضوع حل شود. 

قنبرپور در پایان از هواداران پرسپولیس که در نیم فصل اول این تیم را در همه شرایط تشویق کردند و تنها نگذاشتند تشکر کرد و از آنها خواست در بازی با سپاهان هم به ورزشگاه بیایند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter