در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

دوازدهمین پنالتی طارمی تایید شد: صیاد بوشهری

پرسپولیس کلاب : پرسپولیسی‌ها همچنان پنالتی خراب می‌کنند و طارمی با همان قدرت، پنالتی می‌گیرد!

بازی پرسپولیس و ذوب آهن فارغ از همه جذابیت‌هایش، یک اتفاق تکراری داشت. مهدی طارمی پنالتی گرفت و پنالتی‌زن پرسپولیس، نتوانست توپ را گل کند. نکته جالب، تایید پنالتی طارمی در کارشناسی داوری برنامه نود بود.

 

 

دوازدهمین پنالتی طارمی تایید شد: صیاد بوشهری
سه شنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ - ۲۱:۴۸ |
کد خبر : ۴۶۲۲ |
اخبار بازیکنان

مسعود مرادی اعتقاد داشت طارمی قبل از رسیدن به توپ در موقعیت آفساید قرار داشته اما برخورد مهاجم پرسپولیس با دروازه‌بان ذوب آهن و اعلام پنالتی را، تصمیم درست داور می‌دانست. پنالتی طارمی مقابل ذوب آهن، هفتمین پنالتی پرسپولیس در این فصل لیگ بود که همه آن‌ها توسط طارمی گرفته شده‌اند. هر هفت پنالتی، مورد تایید کارشناسان داوری بودند.

فصل پیش طارمی در یک بازی لیگ و سه بازی لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس پنالتی گرفت. این فصل هم طارمی علاوه بر پرسپولیس، یک پنالتی اخراج مقابل گوام برای تیم ملی داشت. تمام این پنالتی‌ها هم توسط کارشناسان مختلف داوری، تایید شدند.

لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا یا بازی‌های ملی، برای طارمی تفاوت چندانی ندارد. او در دومین سال حضورش در سطح اول فوتبال ایران، صاحب یک رکورد در زمینه گرفتن پنالتی شده است. جالب‌تر، تایید صددرصدی پنالتی‌های او توسط کارشناسان داوری است. شاید آنالیز نود چند هفته‌ای توانست مدافعان را نسبت به او هوشیارتر کند، اما آقای گل لیگ خیلی زود با تلفیقی از سرعت و وقت شناسی، دوباره روند پنالتی گرفتنش را از سر گرفت. فقط پرسپولیسی‌ها برای استفاده از توانایی او، قبل از هر چیز باید یک پنالتی‌زن استخدام کنند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter