در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

چالش جدید باشگاه پرسپولیس با اومانیا،مالیات قرارداد

پرسپولیس کلاب :  مسئولان باشگاه پرسپولیس باز هم با بند‌های عجیب قرارداد مایکل اومانیا مشکل پیدا کردند.

 

بدهی مالیاتی مایکل اومانیا به قدری سنگین است که باشگاه پرسپولیس توان پرداخت آن را ندارد و چه بسا این مساله باعث شود این بازیکن ممنوع‌الخروج و برای مدت زیادی در ایران ماندنی شود.

 

 چالش جدید باشگاه پرسپولیس با اومانیا،مالیات قرارداد
چهارشنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۱۴:۵۰ |
کد خبر : ۵۱۵۳ |
اخبار بازیکنان

قرارداد مایکل اومانیا با رقم ۵۵۰‌ هزار دلار به مدت دو سال در زمان مدیریت علیرضا رحیمی در باشگاه پرسپولیس امضا شد و در این قرارداد بندی وجود دارد مبنی بر اینکه پرداخت مالیات این قرارداد بر عهده باشگاه پرسپولیس خواهد بود. شاید به جرأت بتوان گفت این عجیب‌ترین قراردادی بود که در تاریخ باشگاه پرسپولیس با یک بازیکن خارجی آن هم بالای ۳۰ سال سن امضا شد.

مالیات قرارداد اومانیا در مدت حضور این بازیکن در ایران پرداخت نشده و در حال حاضر رقم آن به بیش از ۵۰۰ میلیون رسیده است، رقمی که مسئولان باشگاه پرسپولیس آن را بسیار نجومی دانسته و از اومانیا خواسته‌اند خودش این مشکل را با توافق جدیدی با باشگاه، برطرف کند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس اخیراً جلسات متعددی را با اومانیا برگزار کرده‌اند، اما این بازیکن به هیچ وجه حاضر نیست مالیاتش را خودش پرداخت کند و از مدیران باشگاه خواسته طبق بندهای قرارداد عمل کنند. به هر حال اگر ظرف چند روز آینده اومانیا مالیاتش را پرداخت نکند او ممنو‌ع‌الخروج شده و باید مدت‌ها در ایران منتظر بماند تا باشگاه پرسپولیس مالیات وی را بپردازد. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس قصد تمدید قرارداد با این مدافع کاستاریکایی را ندارد.

نکته قابل توجه اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس در نیم‌فصل فکر چنین روزهایی را می‌کردند و از این ‌رو خواهان فسخ قرارداد با این بازیکن بودند، اما او به خاطر تحصیل فرزندانش در ایران حاضر به این کار نشد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter