در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

پزشک پرسپولیس

به موقع تشخیص دادیم دستش را گچ بگیرد

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: زمانی که بعد از بازی با استقلال خوزستان گفتم وضعیت بیرانوند نگران کننده نیست وضعیت فرق می‌کرد و بعد از مراجعه او تشخیص دادیم که باید سی‌تی‌اسکن بگیرد
به موقع تشخیص دادیم دستش را گچ بگیرد
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۲ |
کد خبر : ۸۵۱۵ |
اخبار بازیکنان

پرسپولیس کلاب:مصدومیت علیرضا بیرانوند در بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان در روز‌های ابتدایی این هفته چندان جدی گرفته نشد و این دروازه‌بان 4 روز پس از این بازی و انجام چند جلسه تمرین، مچ دست خود را گچ گرفت. همین موضوع انتقاداتی را متوجه دکتر پرسپولیس کرد، هر چند گفته می‌شود خود بیرانوند اصرار داشته با دست مصدوم تمریناتش را انجام دهد.

 

دکتر حقیقت درباره اینکه چرا مصدومیت بیرانوند دیر تشخیص داده شد، گفت: تشخیص ما در مورد مصدومیت بیرانوند کاملا به موقع بود و ما توصیه‌ها و گوشزد لازم را به کادرفنی کردیم. ضمن اینکه او در زمان مناسب دست خود را گچ گرفت.

 

پزشک پرسپولیس در واکنش به این سوال که چرا در مصاحبه روز جمعه (فردای بازی استقلال خورستان و پرسپولیس) خود با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس که فیلم آن هم موجود است، مدعی شده هیچ نگرانی بابت بیرانوند وجود ندارد و مصدومیت او جدی نیست، یادآور شد: واقعیت این است که من فردای بازی آن مصاحبه را انجام دادم و آن موقع شرایط فرق می‌کرد. همان روز تیم ریکاوری و تمرینات بدنی داشت و بیرانوند تمرین دروازه‌بانی انجام نداد که متوجه شود درد دارد یا نه. روز شنبه بود که بیرانوند به ما مراجعه کرد و بعد از معاینه تشخیص دادیم که باید از دستش سی‌تی‌اسکن بگیرد. جواب سی‌تی‌اسکن هم دقیقا نمی‌دانم یکشنبه آمد یا دوشنبه اما ما با دیدن آن تشخیص دادیم که بیرانوند باید دستش را کچ بگیرد که روز سه‌شنبه این کار را انجام داد.

 

وی در پاسخ به این سوال که چرا بیرانوند در تمرینات روز‌های یکشنبه و دوشنبه تیمش تمرینات سخت دروازه‌بانی را پشت‌سر گذاشت، عنوان کرد: برخی مسائل درون تیمی است که من نمی‌توانم درباره آن حرف بزنم اما تاکید می‌کنم تمریناتی که بیرانوند در طول این هفته انجام داد باعث تشدید مصدومیت او نشد و تشخیص ما در میزان آسیب‌دیدگی او به موقع بود.

 

حقیقت در پایان در خصوص مسمومیت پریمیوف مهاجم اوکراینی تیمش گفت: این بازیکن به خاطر مسمومیت در تمرین روز سه‌شنبه  شرکت نکرد و امروز وضعیت او را بررسی خواهیم کرد.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter