در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

انصاری

پیشنهاد باشگاه چینی به انصاری جعلی بود؟+ تصویر سند

سرپرست باشگاه پرسپولیس در حالی پیشنهاد محمد انصاری از چین را جعلی می‌ داند که نامه این باشگاه وجود دارد.
پیشنهاد باشگاه چینی به انصاری جعلی بود؟+ تصویر سند
شنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۱:۴۸ |
کد خبر : ۹۴۳۸ |
اخبار بازیکنان

پرسپولیس کلاب : مدتی است که صحبت از پیشنهاد یک تیم چینی به محمد انصاری مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس شنیده می‌شود و حتی این احتمال وجود دارد که انصاری پس از توافقات صورت گرفته راهی این تیم هم بشود اما در این بین علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد و واکنش عجیبی نسبت به پیشنهاد صورت گرفته به انصاری داشت.

 

طاهری در این برنامه عنوان کرده که «ما پیشنهادی که گرفتیم متوجه شدیم این پیشنهاد اصلی نیست و جعلی است. مدتی بعد دیدیم پیشنهادی دیگر با همان سربرگ با مبلغی بالاتر آمد که این موضوع باعث شک ما شد. متوجه شدیم در این بین شیطنت‌هایی صورت می‌گیرد و حتی خود من با انصاری صحبت کردم و صلاح دیدیم که او از پرسپولیس نرود. از طرفی در دو سه بازی انصاری ششدانگ نبود و احتمال دادیم شاید به خاطر همین پیشنهاد باشد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم انصاری در پرسپولیس باقی بماند».

 

درباره انصاری گفته می‌شود که ابتدا باشگاه گوییژو هنگ‌فنگ ژیچنگ پیشنهاد 300 هزار دلاری به مدافع ملی‌پوش پرسپولیس داده بود و بعد از آن مسئولان این باشگاه چینی رقم قرارداد خود را بالاتر بردند و این مبلغ به 650 هزار دلار رسید. البته در روزهای بعد هم صحبت از این شد که پیشنهاد باشگاه چینی به انصاری به مبلغ یک میلیون و 200 هزار دلار هم رسیده است.

 

این در حالی است که طی نامه‌ای که منتشر شده پیشنهاد 650 هزار دلاری باشگاه گوییژو هنگ‌فنگ ژیچنگ از سوی این باشگاه برای سرپرست باشگاه پرسپولیس ارسال شده و مشخص نیست که علی‌اکبر طاهری به چه دلیل چنین پیشنهادی را جعلی و غیر واقعی عنوان کرده است.

 

به نظر می‌رسد مسئولان باشگاه پرسپولیس باید در این باره شفاف‌سازی کنند که به چه دلیل این پیشنهاد را جعلی عنوان داشتند شاید مسائلی هست که نیاز به این دارد تا برای روشن تر شدن ذهن هواداران باشگاه بیشتر توضیح دهد تا شک و شبهه ای بابت اینکه انصاری را می خواهند مقابل طرفداران قرار دهند از بین برود.

 

پیشنهاد باشگاه چینی به انصاری جعلی بود؟+ تصویر سند

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter