در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

درگیری لفظی دو بازیکن پرسپولیس و اعتراض به سبک هواداران

پرسپولیس کلاب : تمرین پرسپولیس پس از اعتصاب بازهم با حاشیه همراه   بود و این بار دو بازیکن جوان تیم با هم درگیری لفظی داشتند.

 

 تمرین پرسپولیس از ساعت 10 صبح امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز شد. این در حالی بود که روز گذشته برخی بازیکنان پرسپولیس به بهانه عدم دریافت مطالبات دست به اعتصاب زده بودند، اما با صحبت‌های علی‌اکبر طاهری و نشست با بازیکنان تیم و با برطرف شدن این مشکلات همه بازیکنان امروز در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شدند و تمرین کردند.

درگیری لفظی دو بازیکن پرسپولیس و اعتراض به سبک هواداران
سه شنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۴ |
کد خبر : ۴۹۰۷ |
اخبار تمرینات

*بازیکنان پس از حضور در زمین ابتدا به مدت 10 دقیقه به صحبت‌های برانکو گوش دادند و سپس زیر نظر مربی بدنساز به کار‌های کششی و نرمشی روی آوردند و بدن‌های خود را گرم کردند.

*کریم باقری به دلیل اینکه به سفر رفته در تمرین امروز غایب بود.

*مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس که روز گذشته در تمرین پرسپولیس خود را به عنوان بزرگتر تیم خطاب کرده بود، به همراه محسن مسلمان با تاخیر 10 دقیقه‌ای وارد زمین شدند.

*پس از گرم کردن بازیکنان به مدت 30 دقیقه فوتبال درون تیمی را در دستور کار خود قرار داشتند و عمده تمرین امروز سرخ‌پوشان فوتبال درون تیمی بود.

*الکساندر لوبانف، دروازه‌بان ازبکستانی پرسپولیس که به کشورش سفر کرده بود امروز در تمرین حاضر شد و همراه بازیکنان تمرین کرد.

*هواداران پرسپولیس پس از 30دقیقه تمرین اجازه حضور در ورزشگاه را پیدا کردند و از نزدیک تمرین پرسپولیس را نظاره‌گر بودند. این در حالی است که روز گذشته به دلیل عدم تمرین پرسپولیس به این موضوع اعتراض داشتند و در تمرین امروز هم هیچ بازیکنی را تشویق نکردند.

*امیرعباس آینه‌چی بازیکن جوان پرسپولیس با تأخیر 40 دقیقه‌ای در تمرین حاضر شد و با دستور برانکو دور زمین به تمرین اختصاصی روی آورد و اجازه تمرین گروهی را پیدا نکرد.

*در اواخر تمرین تاکتیکی احمد نوراللهی با وحید حیدریه درگیری لفظی پیدا کرد. هافبک جوان پرسپولیس معتقد بود که حیدریه باید به او پاس بدهد که همین مسئله باعث ناراحتی نوراللهی شد، اما با دخالت برانکو این درگیری خیلی زود به پایان رسید.

*اواخر تمرین برانکو ایوانکوویچ با محمود خوردبین صحبت‌های خصوصی کرد.

*تمرین بعدی پرسپولیس ساعت 16 امروز برگزار می‌شود.

*پس از تمرینات گروهی بازیکنان به سالن وزنه رفتند تا تمرینات بدنسازی خود را انجام دهند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter