در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

نارضایتی هواداران پرسپولیس/ سوشا توضیح داد، بنگر زودتر رفت

پرسپولیس کلاب : تمرین تیم پرسپولیس طبق اعلام قبلی در ورزشگاه درفشی فر تهران آغاز شد.

 

یک روز بعد از تساوی پرسپولیس مقابل تراکتورسازی قرمز پوشان پایتخت در ورزشگاه درفشی فر به تمرین پرداختند. تمرین پرسپولیس با حاشیه و اتفاقاتی همراه بود که می خوانید.

 

نارضایتی هواداران پرسپولیس/ سوشا توضیح داد، بنگر زودتر رفت
دوشنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۶ |
کد خبر : ۵۱۱۷ |
اخبار تمرینات

*تمرین پرسپولیس با 15 دقیقه تاخیر و در ساعت 11:15 شروع شد.

*برانکو با بازیکنان دقایقی به صحبت پرداخت.

* مکالمه سرمربی پرسپولیس با بازیکنان 5 دقیقه به طول انجامید.

*بعد از صحبت های برانکو بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. 

*نفراتی که مقابل تراکتورسازی به میدان رفته بودند به همراه رضا نورمحمدی و کمال کامیابی نیا دور زمین دویده و به انجام حرکات کششی پرداختند.

*نفرات دیگر زیر نظر کریم باقری تمرینات ویژه ای را انجام دادند.

*دروازه بان های پرسپولیس همراه با پانادیچ تمرین کردند. نکته قابل توجه این بود که سوشا مکانی پیرامون گلی که دریافت کرد به هم پستی هایش و پانادیچ توضیح داد. او با حرکات نمایشی نشان می داد که روی گل خورده زیاد مقصر نبود. مکانی می گفت وقتی ضربه اول را دشت کردم بازیکن حریف سر رسید و ضربه اش را زد و هر کاری کردم به توپ دوم نرسیدم.

*محسن بنگر و رضا نورمحمدی دو بازیکن باتجربه پرسپولیس دقایقی با یکدیگر به صحبت پرداختند. این دو نفر پیرامون تساوی مقابل تراکتورسازی حرف زدند. رضا نورمحمدی که توسط برانکو در لیست 18 نفره جایی نداشت بر این باور بود حق پرسپولیس پیروزی بود.

*تمرین پرسپولیس با استقبال کم هواداران این تیم مواجه شد. تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه درفشی فر به تعداد انگشتان دو دست نمی رسید. اغلب آنها اعتقاد داشتند از دست دادن امتیازات مهم می تواند در پایان فصل به ضرر پرسپولیس شود.

*فرشاد احمدزاده که با آسیب دیدگی جزئی رو به رو شده بود تحت نظر پزشک تیم مورد معاینه قرار گرفت. به نظر می رسد آسیب دیدگی هافبک قرمزپوشان زیاد جدی نیست.

*بازیکنان ذخیره پرسپولیس زیر نظر برانکو در زمین کوچک به فوتبال تحت فشار پرداختند. سرمربی کروات این تیم نظارت دقیقی به این بخش تمرین داشت و تاکید زیاد می کرد بازیکنان بیشتر از دو ضرب به توپ ضربه نزنند. او بارها با قطع کردن جریان تمرین نکات لازم را به بازیکنانش گوشزد کرد.

*کریم باقری در بازی تمرینی پا به توپ شد. بازیکن سابق پرسپولیس همچون روزهای بازیگری اش در اوج نشان داد و چند باری با شوت های سنگینش گلزنی کرد. در یکی از صحنه ها وقتی توپ را به طاق دروازه کوبید بازیکنان برای مربی شان دست زدند.

*محسن بنگر که برابر تراکتورسازی بازوبند کاپیتانی بر دستان خود بسته بود دقایقی با برانکو به صحبت پرداخت و بعد تمرین را ترک کرد.

*تمرین پرسپولیس با مرور کارهای تاکتیکی به پایان رسید. بعد از اینکه بازیکنان به سانتر از جناحین، شوتزنی پرداختند به پایان تمرین نواخته شد.

*رضا نورمحمدی کاپیتان قرمزپوشان پیرامون تمرین و شرایط جسمانی اش توضیحاتی را به سرمربی پرسپولیس داد. 

*وقتی تمرین به پایان رسید بازیکنان ناهارهایشان را از تدارک تیم دریافت کرده و محل تمرین را ترک کردند.

*مهدی طارمی به همراه محسن مسلمان زودتر از سایر بازیکنان رفتند. طارمی از برخی اتفاقات حاشیه ای که در ورزشگاه آزادی رخ داد رضایت چندانی نداشت.او خطاب به اطرافیانش میگفت یک کیسه کوچک زباله را به سمت من پرتاب کردند که از کنار چشمم گذشت

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter