در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

اومانیا: در سال ۹۵ جام قهرمانی را به هواداران و هادی تقدیم می کنیم

پرسپولیس کلاب : مدافع کاستاریکایی پرسپولیس گفت:  آماده این هستم  تا در بازی های آینده هم در صورت صلاحدید کادر فنی به میدان بروم.

 

مایکل اومانیا درباره دیدار پرسپولیس مقابل صبا که منجر به پیروزی این تیم شد اظهار داشت: بازی بسیار سنگین و سختی بود اما ما با تمرکز به میدان رفتیم و در نهایت سه امتیاز حساس این مسابقه را به دست آوردیم و جایگاه مان را در جدول بهبود بخشیدیم. 

اومانیا: در سال 95 جام قهرمانی را به هواداران و هادی تقدیم می کنیم
چهارشنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۳ |
کد خبر : ۵۲۶۰ |
اخبار تمرینات

وی درباره حضور دوباره اش در ترکیب اصلی سرخپوشان خاطرنشان کرد: از این اتفاق بسیار خوشحالم و از اینکه توانستیم دروازه تیم را بسته نگهداریم احساس رضایت دارم. آماده این هستم تا در بازی های آینده هم در صورت صلاحدید کادر فنی به میدان بروم.

مدافع کاستاریکایی تیم پرسپولیس درباره فرارسیدن عید نوروز بیان داشت: پارسال بود که با عید باستانی شما آشنا شدم. می دانم که شما این روز را جشن می گیرید و امیدوارم سال 95 برای پرسپولیس و همچنین مردم ایران پر از اتفاقات خوب باشد.

اومانیا در پایان گفت: هفت فینال مهم پیش روی پرسپولیس است که باید در تمامی آنها به برتری برسیم که در نهایت جام قهرمانی را به هواداران بزرگ پرسپولیس و روح هادی نوروزی تقدیم کنیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter