در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

سرخپوشان اولین تمرین در اوکراین را امروز برگزار می‌کنند

پرسپولیس کلاب: تیم فوتبال پرسپولیس که صبح امروز وارد کیف شد،   بعد از استراحت سرخپوشان، از ساعت 18 به وقت محلی (19:30 به وقت تهران) اولین تمرین خود را در جریان اردوی خارجی برگزار خواهد کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کاروان سرخپوشان امروز در حالی وارد کیف شد که از سفارت ایران به استقبال آنها آمده بودند. همچنین تعدادی از ایرانیان مقیم اوکراین در فرودگاه حضور پیدا کرده بودند.

سرخپوشان اولین تمرین در اوکراین را امروز برگزار می‌کنند
جمعه | ۱۳۹۵/۰۴/۱۱ - ۱۶:۳۶ |
کد خبر : ۷۰۲۸ |
اخبار تمرینات

آنها ضمن آنکه در گفتگو با مسوولان باشگاه پرسپولیس اعلام آمادگی می‌کردند تا هر آنچه در توان دارند را برای پرسپولیس انجام دهند، عنوان می‌کردند با توجه به اینکه بسیاری از ایرانیان حاضر در کیف دانشجو هستند و به تعطیلی تابستانی به ایران بازگشته‌اند، در این استقبال حضور ندارند.

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس که ساعت 10:30 صبح امروز در محل اقامت خود حاضر شده بودند، پس از صرف صبحانه برای استراحت به اتاق‌هایشان رفتند. سرخپوشان ناهار را در ساعت 14 به وقت محلی صرف کردند و ایوانکوویچ تا ساعت 18 که زمان تمرین سرخپوشان است به آنها استراحت داد.

گفتنی است؛ محل تمرین سرخپوشان که زمین تمرین تیم دینامو کیف نیز هست، در فاصله پنج دقیقه‌ای تا هتل محل اقامت آنها قرار دارد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter