در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

آرام‌طبع با تیم تمرین کرد اوکراینی‌‌ها تشویق شدند/ خوردبین غایب بود

پرسپولیس کلاب: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین  جلسه تمرینی خود پیش از سفر به تبریز را برگزار کرد.

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان از ساعت 11 صبح امروز جمعه آخرین تمرین خود پیش از ترک تهران به مقصد تبریز را در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی زیر نظر کار فنی برگزار کردند.

آرام‌طبع با تیم تمرین کرد اوکراینی‌‌ها تشویق شدند/ خوردبین غایب بود
جمعه | ۱۳۹۵/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۵ |
کد خبر : ۷۷۶۴ |
اخبار تمرینات

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان پیش از آغاز تمرین، نکات لازم و برنامه‌های اردوی و سفر را برای بازیکنان تشریح کرد و از آنها خواست با تمرکز بیشتر تمرینات تاکتیکی و گروهی را مرور کنند.

مارکو استلینوویچ مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس نیز برنامه‌های خاصی را برای گرم کردن بازیکنان در نظر گرفته بود.

محمد امین آرام طبع ابتدا در تمرینات گروهی برای گرم کردن شرکت کرد و پس از آن زیر نظر مارکو تمرینات اختصاصی خود را دنبال کرد.

دروازه‌بان‌ها هم کار خود را با ایگور آغاز کردند. گلر جوان خارجی که در چند جلسه تمرینی حضور داشت، امروز غایب بود و بیرانوند و درویش‌وند به تمرینات ویژه پرداختند.

این جلسه تمرینی پشت درهای بسته و در غیاب هواداران و اصحاب رسانه برگزار شد.

محمود خوردبین برای سفر سرخپوشان به تبریز و هتل و همچنین انجام امور تیم در محل تمرین حضور نیافت.

صدای ماشین‌های مسابقه در ورزشگاه آزادی برای بازیکنان و کادر فنی جالب توجه بود.

بازیکنان در سه گروه به فوتبال هدفمند روی آوردند که کریم باقری نیز در این تمرین پا به توپ شد.

گلزنی بازیکنان روی ارسال از کناره‌ها برنامه بعدی سرخپوشان بود که برانکو روی این کار تیمی و تمرکز بازیکنان تاکید بسیار داشت.

مدافع اوکراینی با ضربه‌های خوب سر خود مورد تشویق دیگر بازیکنان و کادر فنی قرار گرفت. ارسال‌های محسن مسلمان و ضربه‌های علیپور و دیگر بازیکنان نیز به چشم می‌آمد.

تمرین سرخپوشان در ساعت 12 به پایان رسید و بازیکنان راهی هتل شدند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • <br />رامین رضاییان رسما با ریزه اسپور فسخ کرد. 8) <br /><br />سپاهان و ذوب آهن و تراکتور افتادن دنبالش. :-| <br /><br />باید فشار بیاریم تا رامین رضاییان تو پرسپولیس بمونه ، تا رقیبامون قوی تر نشن. gif{2} <br /><br /><br />چطور برای ربیع خواه (!) جا هست اما برای دفاع راست تیم ملی جا نداریم؟ :-|<br /><br />اینستاگرام رامین رضاییان: raminrezaeian<br /><br />اینستاگرام برانکو: ivankovic_branko<br /><br />اینستاگرام هدایتی: hosseinhedayatidoolabi<br /><br />اینستاگرام کریم باقری: karimbagherii6<br /><br />اینستاگرم علی کریمی: aliiiiiiiikarimi8<br /><br />اینستاگرم علی پروین: aliparvin07<br /><br />اینستاگرم حسیین خبیری: khabiri.hossein<br /><br />اینستاگرام مربی کروات تیم: sreten_cuk<br /><br />اینستاگرام بدنساز کروات تیم: mstile7<br /><br />اینستاگرام باشگاه پرسپولیس: fcperspolis_off icial<br /><br /><br />pic.ir/images/x1rts2857phvidm8drz3.jpg" alt="http://8pic.ir/images/x1rts2857phvidm8drz3.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />

    جمعه 15 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
  • gif{2}

    جمعه 15 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter