در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

گزارش تمرین پرسپولیس / جدایی انصاری و روحیه گولچ

پرسپولیس کلاب : سر و صدای تعمیرات در تمرین پرسپولیس با اعتراض برانکو همراه شد.

 

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 17 عصر امروز در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد. ابتدا بازیکنان چند دقیقه ای به صحبت های برانکو گوش دادند و سپس 20 دقیقه زیر نظر مارکو با حرکات کششی بدن های خود را گرم کردند. کار با توپ و آقا وسط مرحله بعدی تمرینات بود.

 

 گزارش تمرین پرسپولیس / جدایی انصاری و روحیه گولچ
شنبه | ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۸:۲۹ |
کد خبر : ۸۰۵۹ |
اخبار تمرینات

 * برانکو ایوانکوویچ به همراه دستیارانش 15 دقیقه قبل از تمرین در چمن ورزشگاه حاضر شده بود و به گفت وگو با آنها پرداخت.

بازیکنان با لباس های قرمز و کادر فنی با لباس های مشکی در زمین حضور یافتند.

برانکو تعدادی کاور فسفری بین بازیکنان تقسیم کرد.

گرم کردن و انجام حرکات کششی و نرمشی روی زمین زیر نظر مارکو آغاز شد.

چوک هم در نیمه جنوبی زمین به قرار دادن موانع و آدمک ها پراخت.

* به جز ملی پوشان پرسپولیس ساسان انصاری که امروز قراردادش را فسخ کرده بود در تمرین حضور نداشت.

* یکی از اطرافیان پرسپولیس پیراهن هایی را به محمود خوردبین داد که بازیکنان و مربیان روی آن را امضا کردند. خوردبین در پاسخ به این سوال که این پیراهن ها برای چه امضا شده است گفت: این موضوع سکرت است.

* تعدادی از تماشاگران پرسپولیس در جایگاه خبرنگاران حضور داشتند که مسوول جایگاه از آنها خواست به قسمت دیگری از سکوها بروند.

* سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس قبل از تمرین در جمع خبرنگاران حاضر شد و بابت صحبت هایی که در یکی از رسانه ها از قول او منتشر شده بود گلایه هایی را مطرح کرد.

* گولچ به صورت اختصاصی و به صورت نرم دور زمین به دویدن مشغول بود.وی که امروز با جدایی ساسان انصاری مشخص شد در پرسپولیس ماندگار است بسیار خوشحال بود و می خندید و روحیه بالایی داشت.

* کریم باقری در تمرین امروز حضور نداشت.

* الوان زاده و درویش وند که از مصدومیت رنج می برند دور زمین به نرم دوی مشغول بودند.درویش وند بعد 10 دقیقه به سالن ورزش رفت و به زدن وزنه پرداخت.

 * حامد آقایی که بعد از دو روز مصدومیت در تمرینات حضور پیدا کرد همراه بقیه بازیکنان در کارهای گروهی شرکت داشت.

* استقبال خوبی از تمرین امروز تیم پرسپولیس از سوی هواداران نشده است و 15 هوادار در ورزشگاه حاضر بودند.

* کارگران مجموعه امروز در حال جوش کاری و نصب نرده های ورودی به زمین مسابقه بودند که سروصدای زیادی به راه انداختند و برانکو از تدارکات تیم خواست که به آنها بگوید کارشان را تمام کنند تا تمرکز بازیکنان بهم نخورد.

* برانکو ایوانکوویچ قبل از شروع تمرین با ساسان انصاری تماس تلفنی داشت و پیگیر وضعیت او بود.

* پیراهن دو بازیکن پرسپولیس ، امیدعالیشاه و کمال کامیابی نیا در تمرینات قبل نیز شماره نداشت امروز هم شماره ندارد.

* برانکو امروز در تمرینات بسیار جدی است و چندین بار بر سر محسن ربیع خواه و محمد آرام طبع فریاد زد که دقت بیشتری داشته باشند.

بازیکنان در یک سوم زمین به پاسکاری و دویدن مشغول شدند.

آنتونی گولچ که در بازی دوستانه با سایپا دچار مصدومیت شده بود، پس از استراحت، از امروز دویدن دور زمین را آغاز کرد و از فردا در تمرینات گروهی شرکت می‌کند.

دوهای سرعتی، عبور از موانع و ضربه به توپ، برنامه بعدی سرخپوشان بود که زیر نظر کادر فنی انجام شد.

در بخشی بعدی تمرین، مدافعان در ضلع شمالی زمین زیر نظر برانکو به تمرینات تدافعی پرداختند و در نیمه دیگر زمین نیز هافبک ها و مهاجمان زیر نظر چوک، پس از عبور از موانع به شوتزنی پرداختند.

نکته جالب توجه اینکه ایگور مربی دروازه بان ها هم در مقاطعی درون دروازه می ایستاد و شوت های بازیکنان را مهار می کرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • <br />اتحاد پرسپولیسی ها در آستانه بازی های حساس gif{2} <br /><br />[img]pic.ir/images/l6autj46ta9qxzbnrvxa.jpg" alt="http://8pic.ir/images/l6autj46ta9qxzbnrvxa.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />pic.ir/images/l6autj46ta9qxzbnrvxa.jpg" alt="http://8pic.ir/images/l6autj46ta9qxzbnrvxa.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />[/img]

    حدود 1 سال قبل
  • <br />نظرات پیشکسوتان و بزرگان پرسپولیس درباره بازگشت رامین رضاییان :<br /><br /># علی پروین : موضوع رضاییان حل می شود و به پرسپولیس باز می گردد.<br /><br /># علی کریمی : بازگشت رامین به پرسپولیس مثمرثمر است.<br /><br /># رهبری فرد : رضاییان بهترین دفاع راست ایران است. بازگشت او به پرسپولیس کمک می کند.<br /><br /># رضا شاهرودی: رضاییان قتل که نکرده، ۱۰ بار هم عذرخواهی کرده است. <br /><br /># فرشاد پیوس : پرسپولیس نیاز مبرمی به رضاییان دارد. برانکو بگذارد او برگردد.<br /><br /># فنونی زاده : رضاییان برگردد شرایط پرسپولیس بهتر می‌شود.<br /><br /># ابوالقاسم پور : پرسپولیس با رضاییان قوی تر می شود.<br /><br /># حمید درخشان : برانکو منافع باشگاه را در نظر بگیرد و بگذارد رضاییان برگردد.<br /><br /># ناصر ابراهیمی : مسئولان پرسپولیس ، رضاییان را ببخشند.<br /><br /># پنجعلی : رامین با اتفاقاتی که رخ داد تنبیه شد و بد نیست که او را به پرسپولیس برگردانند.<br /><br /># خوردبین : با برگشتن رامین ، پرسپولیس برای آسیا هیچ مشکلی نخواهد داشت.<br /><br />pic.ir/images/aljodjvgoxiqdzl5brrq.jpg" alt="http://8pic.ir/images/aljodjvgoxiqdzl5brrq.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />

    حدود 1 سال قبل

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter